Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Vision Touch VTTV A3201
Televizoarele Vision Touch cu diagonala de 32” sunt alegerea perfecta datorita calitatii imaginii LED High Definition,a functiilor avansate de procesare a imaginii si a designului ULTRA SLIM.

Diagonala de 80 cm
Televizorul cu diagonala de 80 cm este ideal pentru a fi amplasat in orice incapere din locuinta. Are dimensiunea potrivita atat pentru camera de zi cat si pentru dormitor iar design-ul compact si piciorul detasabil ofera posibilitatea de a fi montat pe orice perete al camerei.
Player USB integrat
Fie ca doresti sa vizionezi pozele din vacanta pe un ecran mare, fie ca doresti sa urmaresti un film cu familia si prietenii sau sa te relaxezi ascultand muzica; acum acest lucru e mai usor ca niciodata.
Audio Stereo
Poti conecta stickul USB in slotul Televizorului Vision Touch si sa te bucuri de imagini clare, luminoase si de un sunet STEREO Digital.
Conexiune HDMI (High Definition Multimedia Interface)
Nu mai pierde timpul schimband cablurile, Televizorul Vision Touch dispune de conexiune HDMI prin care poti conecta sursele digitale de semnal.
Conexiune VGA
Deasemenea poti conecta cu usurinta PC-ul sau Notebookul tau prin portul PC si sa te bucuri de programele favorite si de Divertiment Multimedia Digital fara limite.
SLOT CI+
Fara cabluri si fara batai de cap, prezenta slotului CI+ va ajuta enorm sa economisiti spatiu deoarece va permite sa renuntati la clasicul decodor oferit de distribuitorii de televiziune prin cablu, simplificand utilizarea serviciilor de televiziune digitala.
Astfel va puteti bucura de o vizionare de exceptie eliminand cablurile suplimentare, folosind o singura telecomanda consumand mai putina energie electrica.
| Tip: | LED |
|---|---|
| Tip ecran: | Plat |
| Smart TV: | Nu |
| 3D TV: | Nu |
| Iesire sunet (RMS): | 8 W |
|---|---|
| Tehnologii audio: | Nicam Stereo |
| Diagonala: | 80 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | High Definition |
| Rezolutie (pixeli): | 1366 x 768 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T |
| Player multimedia integrat: | Nu |
| Timp de raspuns: | 6.5 ms |
| Contrast dinamic: | 1000:1 |
| Unghi de vizibilitate: | 170 / 160 ° |
| Luminozitate: | 250 cd/mp |
| HDMI: | 3 |
|---|---|
| USB 2.0: | 1 |
| VGA: | Da |
| Component: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| RCA: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Putere consumata: | 56W |
|---|---|
| Accesorii incluse: | Telecomanda, 2 baterii |
| Culoare: | Negru |
| Garantie tehnica: | 36 luni |





