Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Utok U32HD6
Oferte fierbinți
Treci pe digital
Era digitalului este aici! Cu noul UTOK U32HD6 esti pregatit pentru urmatorul pas in calitatea imaginii si sunetului, iar tu te vei putea bucura de calitatea transmisiei pe ecranul de 32", tehnologie LED si rezolutie High Definition. Sistemul audio 3D Surround Sound Stereo ofera o noua perspectiva asupra transmisiilor in direct, filmelor si serialelor preferate, prin tehnologia ce ofera spatialitate si profunzime sunetului.
Era digitalului este aici! Cu noul UTOK U32HD6 esti pregatit pentru urmatorul pas in calitatea imaginii si sunetului, iar tu te vei putea bucura de calitatea transmisiei pe ecranul de 32", tehnologie LED si rezolutie High Definition. Sistemul audio 3D Surround Sound Stereo ofera o noua perspectiva asupra transmisiilor in direct, filmelor si serialelor preferate, prin tehnologia ce ofera spatialitate si profunzime sunetului.


Conecteaza-te!
Cu noul UTOK U32HD6 poti conecta cu usurinta dispozitivele si gadget-urile multimedia. Sistemele home cinema si Blu-Ray, console de gaming, stick-uri de memorie si unitati de stocare externe, toate se conecteaza la noul UTOK U32HD6, oferindu-ti o experienta multimedia completa!
Cu noul UTOK U32HD6 poti conecta cu usurinta dispozitivele si gadget-urile multimedia. Sistemele home cinema si Blu-Ray, console de gaming, stick-uri de memorie si unitati de stocare externe, toate se conecteaza la noul UTOK U32HD6, oferindu-ti o experienta multimedia completa!
| Tip: | LED |
|---|---|
| Tip ecran: | Plat |
| Smart TV: | Nu |
| 3D: | Nu |
| Sistem audio: | Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS): | 10 W |
| Diagonala: | 80 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | High Definition |
| Rezolutie (pixeli): | 1366 x 768 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 1.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Timp de raspuns: | 8 ms |
| Contrast dinamic: | 1000:1 |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| HDMI: | 3 |
|---|---|
| USB 2.0: | 1 |
| VGA: | Da |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Composite: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Putere consumata: | 55 W |
|---|---|
| Accesorii incluse: |
Telecomanda Manual de utilizare Cablu alimentare |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 5.7 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 737 x 478 x 190 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 737 x 438 x 82 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |



