Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI P9 Lite, Dual Sim, 16GB, Gold
Oferte fierbinți
|
Huawei P9 lite Noul stil de look |
![]() |
|
HUAWEI P9 lite |
![]() |
|
Model super-slim Dispunand de un raport extins ecran-corp de 76.4%, Huawei P9 Lite va impresiona cu siguranta cu design-ul sau elegant si rama metalica. Cu un ecran de 5.2 inch, Full HD si o gama mai larga de culori, toate montate intr-un cadru mai subtire, vei avea parte de detalii grozave, toate intr-un singur cadru din aliaj finisat delicat. |
![]() |
![]() |
Fotografie de precizie Huawei P9 lite va permite sa capturati orice va puteti imagina, cu noul senzor de imagine de 13MP SONY IMX214. Acesta dispune de o deschidere a diafragmei F2.0 care poate captura imagini de inalta calitate care le vei putea vedea in fiecare captura video sau fotografie. |
|
O nota de stil Pentru imagini de calitate profesionala, trebuie doar sa activati modul camera-pro. Acum puteti personaliza balansul de alb, ISO sau EV, in timp ce veti avea capacitatea de a regla parametrii de infrumusetare exact pe gustul tau, toate la apasarea unui buton. |
![]() |
|
Te recunoaste dupa atingere Obtine cea mai buna securitate, care permite un acces facil numai pentru tine. Huawei P9 lite utilizeaza un cip specializat de securitate a amprentelor digitale cu tehnologia ARM®TrustZone® integrata, astfel incat sa puteti pastra ceea ce este pretios pentru tine in siguranta in propriile maini. |
![]() |
|
Bomba audio |
![]() |
![]() |
Performanta revolutionara Viitorul este acum in mainile tale. Echipat cu un procesor de 16nm HiSilicon Kirin 650, Huawei P9 Lite ofera o experineta mai buna, ceea ce conduce la obtinerea unor performante excelente si un consum redus de enrgie. |
Caracteristici generale
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Retea 4G | LTE |
| Dual Sim | Da |
| SIM | Nano |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Dimensiune ecran (inch) | 5.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Multitouch | Da |
| Culori | 16M |
Sunete
| Tip alerta | Vibratie, Mp3, WAV Ringtone |
| Difuzor | Da |
| Facilitati | jack audio 3.5 mm |
Memorie
| Memorie interna (GB) | 16 |
| Memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot card | microSD, utilizand slotul de SIM 2 |
| Capacitate maxima card memorie (GB) | 128 |
Data
| GPRS | Da |
| EDGE | Da |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | v4.1 cu A2DP, LE |
| USB | microUSB v2.0 |
Foto video
| Rezolutie (Mp) | 13 |
| Rezolutie video | 1080p@30fps |
| Senzor imagine | BSI CMOS, 1/3" |
| Blitz | LED flash |
| Focus | Autofocus |
| Camera secundara | 8 MP, f/2.0, LED flash |
| Facilitati | 1.12 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Model procesor | HiSilicon Kirin 650 |
| Frecventa (GHz) | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 + quad-core 1.7 GHz Cortex-A53 |
| Procesor grafic | Mali-T880 MP2 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | v6.0 (Marshmallow) |
Informatii suplimentare
| Senzori | Busola digitala, Senzor de proximitate, Accelerometru, Senzor amprenta, Ambient light sensor |
| Mesagerie | Push Email, Email, MMS, SMS |
| Browser | HTML5 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS/ BDS (market dependant) |
Baterie
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie (mAh) | 3000 |
Altele
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 146.8 x 72.6 x 7.5 mm |
| Greutate (g) | 147 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |














