Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 55E6V
Oferte fierbinți
LG SIGNATURE OLD TV
ERA TELEVIZOARELOR OLED A INCEPUT!
Picture-on-Glass
Pentru prima data, un panel OLED ultra subtire de numai 2.57mm a fost integrat pe o placa de sticla transparenta. Designul uimitor al LG SIGNATURE OLED TV se potriveste perfect cu imaginea uimitoare oferita.
Sound Bar Stand
Cu un design care se remarca, standul LG SIGNATURE OLED TV utilizeaza un sound bar integrat pentru a imbunatati calitatea audio, oferind in acelasi timp si un suport sofisticat pentru ecran.
OLED HDR
LG OLED TV te va introduce in mijlocul actiunii. Cu Dolby Vision, tehnologia UHD Premium High Dynamic Range (HDR) ajusteaza luminozitatea pentru a evidentia detaliile de culoare exacte in fiecare scena.
De ce Dolby Vision?
LG OLED HDR suporta tehnologia Dolby Vision, care ajusteaza luminozitatea pentru a evidentia detaliile de culoare exacte in fiecare scena. LG OLED TV te va introduce in mijlocul actiunii.
ULTRA HD PREMIUM
Un nou standard de vizionare TV

OLED BLACK
"“LG’s OLED TVs, cu capacitatea lor de a oferi un negru profund, Showcase recent a anuntat canalul de televiziune NASA TV UHD in cel mai bun mod posibil, luand consumatorii mult mai aproape de experienta reala de a fi in spatiu."- Harmonic, partener oficial NASA pentru NASA TV UHD -"

"LG SIGNATURE OLED TV perfect pentru Netflix"
"O experienta premium de continut Netflix 4K, redata pe LG SIGNATURE OLED TV.*Este necesara abonarea Netflix. Continutul Ultra HD poate fi disponibil in functie de tipul de abonament, serviciul de Internet, capacitatile dispozitivului si disponibilitatea continutului."

Pixeli Auto-Iluminati
"Pixelii OLED sunt auto-iluminati, deoarece se pot aprinde si stinge individual. Acest lucru permite o gama minunata de contrast, de la cel mai aprins alb pana la cel mai intens negru, oferind astfel o profunzime incredibila."
Contrast Infinit
LG OLED TV a obtinut un contrast perfect, un tel ce parea de neatins pentru televizoarele conventionale. Pixelii luminati independent nu necesita o lampa comuna, reusind astfel sa functioneze complet independenti. Pixelii isi controleaza individual propria luminozitate, reproducand nuante intense de negru pentru o mai mare senzatie de realism si profunzime. Imaginile sunt acum mai vii ca niciodata.
Culori naturale
Pixelii auto-iluminati permit afisarea cat mai naturala a culorilor, imbunatatind semnificativ experienta de vizualizare. Indiferent ce ai viziona, va parea atat de real incat te vei simti chiar in mijlocul actiunii.
Sistem Audio Calibrat de HARMAN.KARDON
Sunetul premium atinge un nou nivel de calitate datorita calibrarii harman/kardon, care ofera o experienta de sunet la fel de captivanta ca si cea vizuala.
| Tip: | OLED |
|---|---|
| Smart TV: | Da |
| 3D TV: | Da |
| Sistem de operare: | webOS 3.0 |
| Tehnologie 3D: | Pasiva |
| Tip ecran: | Plat |
| Iesire sunet (RMS): | 40 W |
|---|---|
| Subwoofer: | Da |
| Tehnologii audio: |
Clear Voice II; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Harman Kardon; Smart Sound Mode |
| Diagonala: | 139 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | Ultra HD 4K |
| Rezolutie (pixeli): | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 2.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T2; DVB-S2 |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Tehnologii: | Dynamic Color Enhancer |
| HDMI: | 4 |
|---|---|
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.0: | 1 |
| VGA: | Da |
| RF In: | Da |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Retea: |
LAN; Wireless |
| DLNA: | Da |
|---|---|
| Caracteristici speciale: |
WiDi Miracast |
| Accesorii incluse: |
Ochelari 3D Telecomanda Cablu alimentare Manual de utilizare |
|---|---|
| Greutate: | 18.5 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 1237 x 767 x 56.7 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 1237 x 767 x 175 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |








