Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 55UH600V
Football Mode
Bucura-te de calitatea maxima atat din punct de vedere vizual cat si acustic atunci cand vizionezi un meci de fotbal.Cu ajutorul LG Footbal Mode traieste experienta de pe stadion chiar la tine acasa.
Cand Footbal Mode este activat, te poti bucura de efecte surround imbunatatite precum si de imagini clare si bogate in detalii, similar cu experienta de pe stadion.

IPS 4K
Panoul mentine culorile vibrante din unghiuri largi de vizualizare si pe toata suprafata ecranului. Acesta iti va permite sa te bucuri de culori vii din orice parte ai privi.
3D Color Mapping
3D Color Mapping reda culorile apropiate de cele naturale, datorita algoritmului 3D Gamut Mapping. Culorile vor fi mai clare si naturale, iar distorsiunile de culoare vor fi reduse la minim.
Ultra Slim
Acum te poti bucura de un ecran 4K mai mare, dar si mai subtire.In sfarsit, imaginea 4K se regaseste intr-un televizor care poate fi integrat cu usurinta in decorul interior al casei.

Ultra Surround
ULTRA Surround ofera o experienta de sunet superioara care te va invalui din toate directiile. Acesta imbogateste experienta de vizualizare 4K.
| Tip: | LED |
|---|---|
| Smart TV: | Da |
| 3D TV: | Nu |
| Sistem de operare: | webOS 3.0 |
| Tip ecran: | Plat |
| Iesire sunet (RMS): | 20 W |
|---|---|
| Tehnologii audio: |
Clear Voice II; DTS; Smart Sound Mode; Ultra Surround |
| Diagonala: | 139 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | Ultra HD 4K |
| Rezolutie (pixeli): | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 2 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T2; DVB-S2 |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Tehnologii: |
4K Upscaler; Active Noise Reduction; Dynamic Color Enhancer |
| HDMI: | 2 |
|---|---|
| USB 2.0: | 1 |
| RF In: | Da |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| Retea: |
LAN; Wireless |
| DLNA: | Da |
|---|---|
| Caracteristici speciale: | Bluetooth |
| Accesorii incluse: |
Telecomanda Cablu alimentare Manual de utilizare |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 18.1 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 1240 x 778 x 237 |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 1240 x 722 x 56.7 |
| Garantie tehnica: | 24 luni |







