Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Horizon 55HL910U
Atragator prin discretie. Stralucire nemarginita!
Transforma-ti televizorul intr-un centru multimedia cu doar o simpla apasare a unui buton de pe telecomanda. Da startul la distractie si profita de muzica, jocurile, filmele si aplicatiiile disponibile online pe platforma HORIZON SMART TV. Culori vibrante si emotia de a fi conectat cu intreaga lume chiar de la tine de acasa.
Super Narrow Bezel. Margine discreta, de jur imprejur!
Cu o margine de doar 9.5mm, televizorul SMART TV de la HORIZON, ofera privitorului o experienta cu totul aparte. Suprafata de vizualizare extinsa si rama fina de jur imprejur, sunt atuurile unui design care imbratiseaza necesitatile tale.
BE SMART. Fii conectat la nou!
Transforma-ti televizorul intr-un centru multimedia cu doar o simpla apasare a unui buton de pe telecomanda. Foloseste Netflix pentru a urmarii cele mai noi seriale de succes, filme si blockbustere cinematografice.
Wireless Display (WiDi). Conecteaza-le pe toate!
Cu noua facilitate WiDi va bucurati mai usor de tot continutul, asa cum doriti. Cu ajutorul retelei de acasa, puteti difuza in timp real, continutul de pe smartphone sau tableta direct pe televizorul SMART TV de la HORIZON. Este usor de utilizat, asa ca dvs. nu trebuie decat sa va bucurati de noua experienta WiDi.
Clear Motion Engine (CME). Claritate in miscare!
Clear Motion Engine (CME) reprezinta standardul nostru pentru claritatea de exceptie a imaginilor in miscare de pe display, fiind rezultatul combinarii procesarii video unice, a numarului de cadre pe secunda, a ratei de reimprospatare pentru fiecare cadru si a tehnologiei avansate de reglare a luminii de fundal.
Advanced Hotel TV Mode. Fii conectat la propria afacere!
Reprezinta modalitatea facila de configurare a solutiilor inovatoare de Hotel TV, pentru ca afacerea ta sa se desfasoare la un nivel superior. Pentru a indeplini cele mai exigente cerinte, functiile avansate de management al informatiei furnizeaza o diferentiere sporita in industria hoteliera, asigurand in acelasi timp cel mai scazut cost de exploatare si oferind totodata clientilor solutii integrate de comunicare si usor de personalizat.
Personal Video Recorder (PVR). Timpul capata o noua dimensiune!
Uita de DVD-uri sau orice alte dispozitive de redare audio/video si profita acum de portul USB 2.0 din dotarea televizorului SMART TV de la HORIZON. Poti inregistra emisiunile/filmele preferate folosindu-te de functia PVR integrata pe televizorul tau.
Slot CI+. Aceleasi functionalitati, dar fara cabluri!
Este o interfata ce va permite sa renuntati la clasicul decodor oferit de distribuitorii de televiziune prin cablu, simplificand utilizarea serviciilor de televiziune digitala. Fata de un decodor clasic, folosirea unui decodor pe slotul CI+ ofera cateva avantaje majore:• Sunt eliminate cablurile, echipamentul fiind introdus in televizor;
• Nu are telecomanda proprie, schimbarea programelor realizandu-se doar din telecomada televizorului;
• Este eficient energetic, avand un impact mai mic asupra mediului.

Compatibil DVB-T2. Aliniati la standardele care conteaza!
Conform reglementarilor Uniunii Europene, Romania va trece de la transmisia analoga la cea digitala cu acoperire nationala pana la finalul lui 2016. Standardul de transmisie ce va fi implementat este DVB-T2, iar toata gama de televizoare HORIZON 4K UHD 2016 este aliniata noului standard.

| Tip: | LED |
|---|---|
| Smart TV: | Da |
| 3D TV: | Nu |
| Tip ecran: | Plat |
| Sistem audio: | Nicam Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS): | 20 W |
| Diagonala: | 139 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | Ultra HD 4K |
| Rezolutie (pixeli): | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 2 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T2; DVB-S2 |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Contrast dinamic: | 4000:1 |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Luminozitate: | 350 cd/mp |
| HDMI: | 4 |
|---|---|
| USB 2.0: | 3 |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Retea: |
LAN; Wireless |
| Caracteristici speciale: |
Opera browser YouTube Welcome Screen OSD Disable ON/OFF Volume Management Wake-Up Alarm USB Cloning Start-Up Position |
|---|
| Putere consumata: | 86 W |
|---|---|
| Accesorii incluse: |
Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 22.5 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 1235 x 775 x 344 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 1235 x 715 x 65 mm |
| Garantie tehnica: | 36 luni |




