Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PHILIPS 49PUS6561

![]() |
Philips Android TV Cu Android pe Smart TV-ul tau te vei bucura de o interfata mai prietenoasa si de mai multa viteza. Ai acces la continut nelimitat: jocuri si aplicatii direct din Google Play Store. |
![]() |
Google Cast Foloseste Google Cast impreuna cu dispozitivul tau smart pentru a te bucura de interactiunea dintre dispozitive. Printr-o apasare de buton poti vedea continutul de pe telefonul sau tableta ta, compatibila cu Google Cast, direct pe ecranul televizorului. Mai mult de atat poti folosi dispozitivul tau smart in timp ce continutul ruleaza pe tv. |
|
Google Play Google Play iti ofera jocuri pentru toate varstele. Optimizat pentru a fi jucate pe TV arata incredibil de bine. Nu mai ai nevoie de alte cabluri sau de o alta consola de jocuri. Te poti juca folosind un controler wireless si spui adio cablurilor. |
![]() |
Quad Core + Android Procesorul Philips Quad Core ofera toata puterea de care Android are nevoie. Cu Android pe TV vei folosi aplicatii, vei naviga si te vei juca bucurandu-te de cea mai rapida si mai fluenta interactiune. |
![]() |
Ambilight Ambilight este tehnologia unica Philips ce vine sa completeze un super Smart TV cu Android. Cu Ambilight pe 2,3 sau 4 laturi te vei bucura de cea mai buna experienta de vizionare, dar si de utilizare a aplicatiilor si jocurilor disponibile pe Android TV. |
![]() |
Philips TV Remote Comunicarea cu TV-ul nu a fost niciodata mai simpla si mai distractiva. Foloseste dispozitivul tau smart impreuna cu aplicatia Philips TV Remote pentru a controla televizorul chiar si atunci cand nu iti gasesti telecomanda. |
![]() |
Picture Performance Index Philips adera la cele mai noi standarde si tehnologii in calitatea imaginii. Picture Performance Index vine sa simplifice toate acele valori de neinteles din fisele tehnice atunci cand vorbim de calitatea imaginii. Astfel cea mai buna imagine se va bucura de cel mai mare index de performanta. |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 123 |
| Dimensiune ecran (inch) | 49 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Format ecran | 16:9 |
| Mod imagine | Basic - Fill Screen, Fit to Screen, Advance - Shift, Zoom, Stretch |
| Luminozitate (cd/m2) | 400 |
| Caracteristici video | Pixel Precise Ultra HD |
| Facilitati | Ambilight 3 laturi, Micro Dimming Pro, Ultra Resolution, Natural Motion, Pixel Precise Ultra HD |
Audio
| Putere de iesire (W) | 20W RMS |
| Caracteristici audio | DTS Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound |
Tuner
| Tip tuner | DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C, CI+ |
Multimedia
| Format subtitrari | .SRT, .SUB, .TXT, .SMI |
| Format redare video | Container: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, HEVC |
| Format redare audio | AAC, MP3, WAV, WMA (v2 up to v9.2), WMA-PRO (v9 and v10) |
| Format redare imagini | JPEG |
Smart TV
| Sistem de operare | Android |
| Procesor | Quad-Core |
| Aplicatii | Google search, YouTube, Social TV, TV on Demand |
| Facilitati Smart TV | Spatiu de stocare de 16 GB, HbbTV, EasyLink (HDMI-CEC) |
Smart Interaction
| Instalare usoara | Auto detect Philips devices, Device connection wizard, Network installation wizard, Settings assistant wizard |
| Upgrade firmware | Firmware auto upgrade wizard, Firmware upgradeable via USB, Online firmware upgrade |
Internet
| Wireless LAN | Dual Band, Wi-Fi 11n 2x2 integrated |
| Web Browser | Da |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Telecomanda, Baterii pentru telecomanda |
| Conectori | 4 x HDMI, 1 x SCART, 3 x USB, Antenna IEC75, Slot CI+, Ethernet-LAN RJ-45, Digital audio out (optical), Audio L/R in, Audio in (DVI), Headphone out, Service connector, Satellite Connector |
| Standard VESA (mm) | 400 x 200 |
| Clasa de eficienta energetica | B |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 109.9 x 7.9 x 64.3 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 109.9 x 22 x 69.3 |
| Greutate fara stand (Kg) | 12 |
| Greutate cu stand (Kg) | 12.5 |












