Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 49UH8507
![]() |
|
Televizor LG SUPER UHD 4K Imbunatatiti-va la extrem experienta vizualizarii. Nu aveti nevoie decat de televizorul LG SUPER UHD. Chiar inainte de a-l porni, televizorul LG SUPER UHD ultra subtire are un aspect captivant. Aducand orice culoare la viata, gama extinsa de culori a lui LG SUPER UHD va prezinta scenele preferate, in miliarde de culori aprinse. In plus, televizorul LG SUPER UHD este de departe cel mai bun produs pentru afisarea continutului HDR, masterizat in Dolby Vision. Observati cum divertismentul prinde viata in culori realiste, contrast dramatic si rezolutie exceptionala. |
![]() |
|
HDR SUPER cu Dolby Vision Tehnologia High Dynamic Range (HDR Super) a televizorului LG SUPER UHD accepta complet Dolby Vision. Imaginile mai luminoase si mai clare, exprimate in culori si detalii precise, atrag telespectatorii. Atunci cand priviti ecranul, va simtiti de parca va aflati in scena. |
![]() |
|
DolbyVision, chiar conteaza? HDR SUPER accepta Dolby Vision, care asigura prezentarea unor imagini mai luminoase si mai clare, cu un contrast mai mare si culoare imbunatatita intr-un mod surprinzator. Avand la dispozitie o multime de titluri video in Dolby Vision, puteti fi sigur ca vizualizati continutul de divertisment exact asa cum a fost menit sa fie vazut.
* Dolby Vision va fi disponibil prin actualizare de software, care necesita conexiune la internet. |
![]() |
|
Afisajul IPS 4K Quantum Afisajul IPS 4K Quantum diferentiaza televizorul LG SUPER UHD de alte televizoare UHD.Cu miliarde de culori realiste, fotografiile si imaginile de pe televizorul LG SUPER UHD au un aspect extrem de natural. Si, din orice unghi de vizualizare, acestea sunt la fel de captivante, datorita rezolutiei 4K, de patru ori mai mare decat Full HD. |
![]() |
|
ColorPrime Plus Te poti bucura de intregul spectru de culori plin de tente si nuante coloristice despre care nici nu ai stiut ca exista.Vei vedea lumea cu mai multa profunzime pe masura ce fumusetea ascunsa iese la iveala. |
![]() |
|
Billion Rich Colors Tehnologia Billion Rich Colors dispune de un spectru larg de culori, ce permite o ajustare mai precisa a paletei de culoare. Imbogatind gama de culori cu pana la 64 de ori mai mare decat la televizoarele LCD conventionale, o noua experienta de vizionare plina de detalii coloristice. |
![]() |
|
Unghi larg de vizualizare Panoul mentine culorile vibrante din unghiuri largi de vizualizare si pe toata suprafata ecranului. Acesta iti va permite sa te bucuri de culori vii din orice parte ai privi. |
![]() |
|
ULTRA Luminos Experimeteaza un raport de contrast imbunatatit cu imagini mai vii si realiste. |
![]() |
|
Super Design Super Design integreaza un ecran uni-body si ultra subtire. Datorita designului elegant, se va integra cu usurinta in decorul oricarui camin. |
![]() |
|
Sistem audio calibrat de Harman.Kardon Sunetul premium atinge un nou nivel de calitate datorita calibrarii harman/kardon, care ofera o experienta de sunet la fel de captivanta ca si cea vizuala. |
![]() |
|
webOS 3.0 Televizoarele LG SUPER UHD duc simplitatea si distractia lui webOS la un nivel si mai mare de divertisment, prin webOS 3.0. Dintr-un singur motiv: pentru ca dvs. sa va desfatati cu vizualizarea in orele de maxima audienta.*Interfata grafica de utilizator a lui webOS poate varia in functie de tara. |
![]() |
|
Magic Zoom Permite zoom pe un subiect selectat cu ajutorul Magic Remote. |
![]() |
|
Magic Mobile Connection Conexiunea Magic Mobile permite redarea continutului de pe smartphone, direct pe televizor. In plus, folosind o conexiune Wi-Fi permite redarea de muzica sau aplicatii video. |
![]() |
|
Magic Remote Acum ai mai mult control asupra surselor tale de divertisment cu ajutorul Magic Remote. Controlul televizorului este la fel de usor precum utilizarea unui mouse. Petrece mai putin timp cautand si mai mult timp vizionand. |
*Design, caracteristici si specificatii ce pot fi modificate fara notificare.
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV 3D |
| Diagonala (cm) | 124 |
| Dimensiune ecran (inch) | 49 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Panou | IPS 4K Quantum Display |
| Corectie format | 6 moduri: 16:9, Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan |
| Mod imagine | 10 moduri: Vivid, Standard, Eco, Cinema, Sports, Game, Photo, HDR Effect, Expert(Bright Room), Expert(Dark Room)) |
| Procesare imagine (Hz) | 200 |
| Caracteristici video | Super UHD, Picture Mastering Index (PMI) 2700, ColorPrime Plus, 3D Color Mapping, Billion Rich Colors, Contrast Maximizer, Local Dimming, Super HDR, ULTRA Luminance |
| Facilitati | Panou True Black, Super Mastering Engine, 4K Upscaler, HDR Effect, Dynamic Color Enhancer, Active Noise Reduction |
Audio
| Putere de iesire (W) | 40W / 2.2ch (WF:20W) |
| Mod sunet | Standard, Clear Voice, Music, Cinema, Sport, Game |
| Mod surround | ULTRA Surround |
| Caracteristici audio | harman/kardon, Sound Magic, Sound Tuning, Smart Sound Mode, Clear Voice III, Hi-Fi Audio Optical, Sound Sync, Wireless Sound Sync |
Tuner
| Tip tuner | DVB-C, CI+, DVB-T2, DVB-S2 |
Smart TV
| Sistem de operare | webOS |
| Versiune sistem de operare | 3.0 |
| Procesor | Quad |
| Miracast | Da |
| Bluetooth | Da |
| Facilitati Smart TV | Magic Zoom Magic, Mobile Connection, STB Control, My Channels, My Starter, Channel Advisor, Multi-view, LG Smart World, Simplink (HDMI CEC) |
Internet
| Wi-Fi Direct | 802.11.ac |
| WiDi | Da |
| DLNA | Network File Broswer |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Magic Remote 2016, Baterii pentru telecomanda, 2 ochelari 3D |
| Conectori | Component In (Composite Share), RF In, Digital Audio Out (Optical), 3 X HDMI, Slot CI+, Port LAN, 3 x USB, Headphone out / Line out |
| Standard VESA (mm) | 300x300 |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 110.4 x 5.15 x 6.45 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 110.4 x 23.84 x 69.9 |
| Greutate fara stand (Kg) | 15.8 |
| Greutate cu stand (Kg) | 17.8 |





















