Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Philips 55PUS6501/12

Philips Android TV
Philips Android TV Cu Android pe Smart TV-ul tau te vei bucura de o interfata mai prietenoasa si de mai multa viteza. Ai acces la continut nelimitat: jocuri si aplicatii direct din Google Play Store.Google Cast
Foloseste Google Cast impreuna cu dispozitivul tau smart pentru a te bucura de interactiunea dintre dispozitive. Printr-o apasare de buton poti vedea continutul de pe telefonul sau tableta ta, compatibila cu Google Cast, direct pe ecranul televizorului. Mai mult de atat poti folosi dispozitivul tau smart in timp ce continutul ruleaza pe tv.
Google Play
Google Play™ iti ofera jocuri pentru toate varstele. Optimizat pentru a fi jucate pe TV arata incredibil de bine. Nu mai ai nevoie de alte cabluri sau de o alta consola de jocuri. Te poti juca folosind un controler wireless si spui adio cablurilor.Quad Core + Android
Procesorul Philips Quad Core ofera toata puterea de care Android are nevoie. Cu Android pe TV vei folosi aplicatii, vei naviga si te vei juca bucurandu-te de cea mai rapida si mai fluenta interactiune.
Ambilight
Ambilight teste tehnologia unica Philips ce vine sa completeze un super Smart TV cu Android. Cu Ambilight pe 2,3 sau 4 laturi te vei bucura de cea mai buna experienta de vizionare, dar si de utilizare a aplicatiilor si jocurilor disponibile pe Android TV.Philips TV Remote
Comunicarea cu TV-ul nu a fost niciodata mai simpla si mai distractiva. Foloseste dispozitivul tau smart impreuna cu aplicatia Philips TV Remote pentru a controla televizorul chiar si atunci cand nu iti gasesti telecomanda.
Picture Performance Index
Philips adera la cele mai noi standarde si tehnologii in calitatea imaginii. Picture Performance Index vine sa simplifice toate acele valori de neinteles din fisele tehnice atunci cand vorbim de calitatea imaginii. Astfel cea mai buna imagine se va bucura de cel mai mare index de performanta.| Tip: | LED |
|---|---|
| Sistem de operare: | Android |
| Tip ecran: | Plat |
| Smart TV: | Da |
| 3D: | Nu |
| Sistem audio: | Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS): | 20 W |
| Diagonala: | 139 cm |
|---|---|
| Rezolutie: | Ultra HD 4K |
| Rezolutie (pixeli): | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Distanta de vizionare: | 2.5 m |
| Tuner digital: |
DVB-C; DVB-T; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2 |
| Player multimedia integrat: | Da |
| Luminozitate: | 400 cd/mp |
| Tehnologii: |
Ambilight; Micro Dimming PRO; Perfect Pixel Ultra HD |
| HDMI: | 4 |
|---|---|
| USB 2.0: | 3 |
| Slot CI+: | Da |
| Component: | Da |
| Iesire audio optica: | Da |
| Jack Casti: | Da |
| SCART RGB: | Da |
| Retea: |
LAN; Wireless |
| Putere consumata: | 105 W |
|---|---|
| Accesorii incluse: |
Telecomanda Cablu Alimentare Ghid de initiere rapida |
| Culoare: | Gri |
| Vesa (mm): | 400 x 200 |
| Greutate: | 17.4 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) cu stand: | 1239 x 773 x 235 mm |
| Dimensiuni (W x H x D) fara stand: | 1239 x 723 x 85 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |





