Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SONY KDL-32WD600B
|
|
|
Divertisment pentru toata lumea Acesta este divertismentul. Accesati o lume a filmelor, televiziunii si aplicatiilor, bucurati-va in fiecare moment de o calitate a imaginii cu mult peste HD. Completate de o coloana sonora dinamica. |
![]() |
Redescoperiti fiecare detaliu Procesarea imaginii X-Reality PRO converteste pixelii pentru claritate. Pe masura ce cadrele sunt analizate, fiecare scena este potrivita cu baza noastra speciala de date de imagini pentru a rafina imaginile si a reduce zgomotul. |
![]() |
|
Subtire si perfectionat Cu un profil subtire, acest televizor se integreaza perfect in spatiul dvs. de locuit. Este perfect pentru montarea pe perete in timp ce rama acestuia discreta si ingusta pune ferm focalizarea pe imagine, nu pe rama. |
![]() |
|
Gestionarea cablurilor Gestionati cu usurinta toate cablurile, pastrand firele ascunse in spatele suportului unic. *Aspectul real poate diferi, in functie de tipul cablului si de dimensiunea ecranului televizorului. Design subtire Profilul si rama subtire fac ca acest televizor sa arate si cand este pornit, si cand este oprit. *8,9 mm in cel mai subtire punct. |
![]() |
|
Gasiti mai multe tipuri de divertisment care va plac Fie ca doriti sa redescoperiti un film favorit sau, pur si simplu, sa urmariti un videoclip de pe YouTube, cu un televizor Sony posibilitatile sunt nelimitate. *Serviciile de retea, continutul, sistemul de operare si software-ul acestui produs pot fi supuse unor termeni si conditii separate si modificate, intrerupte temporar sau definitiv in orice moment si pot necesita taxe, inregistrare si informatii de pe cartile de credit. Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiilor variaza in functie de tara si dispozitiv. Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiei variaza in functie de tara si dispozitiv. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Partajati imaginile cu usurinta Photo Sharing Plus este cea mai usoara cale de partajare a fotografiilor si videoclipurilor pe ecrane mari. Copiati fotografiile preferate de pe televizor atunci cand prietenii va impartasesc momentele speciale — utilizand pana la 10 dispozitive. |
Continut de pe smartphone pe ecranul mare Oglindirea ecranului va permite sa va bucurati de continutul si aplicatiile din smartphone-ul dvs. pe televizorul Sony. Supradimensionati toate amintirile dvs. si bucurati-va de ele pe ecranul de dimensiuni mari impreuna cu familia si prietenii. |
Redare prin USB Redati muzica, clipuri video si colectiile de fotografii pe televizor gratie redarii multiformat excelente de pe USB. Datorita compatibilitatii cu o gama larga de codecuri, va puteti bucura de versatilitatea suprema. Conectati si puteti incepe. |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 81 |
| Dimensiune ecran (inch) | 32 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1366x768 |
| Rezolutie | High Definition |
| Ecran | Direct LED |
| Format ecran | 16:9 |
| Mod imagine | Vivid, Standard, Custom, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Cinema, Game, Graphics, Sports |
| Mod panoramic | Wide Zoom/Normal/14:9/Full/Zoom |
| Mod panoramic pentru PC | Normal/Full1/Full2 |
| Unghi de vizualizare (grade) | 178/178 |
| Motionflow | XR 200Hz |
| Caracteristici video | Frame Dimming, X-Reality PRO, 24p True Cinema, Live Colour™ Technology |
| Facilitati | CineMotion/Film Mode/Cinema Drive; Scene select: Photo/Music/Cinema/Game/Graphics/Sports/Auto |
Audio
| Sistem audio | Dolby Digital Plus, DTS, Dolby Digital |
| Putere de iesire (W) | 5W+5W |
| Sistem difuzoare | Full Range x 2 |
| Mod sunet | Standard, Music, Cinema, Sport, Game |
| Caracteristici audio | PCM, S-Master Digital Amplifier |
Tuner
| Tip tuner | DVB-T, DVB-C, CI+ |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Inregistrare pe USB-HDD, Redare USB: MPEG1/MPEG2PS/MPEG2TS/AVCHD/MP4Part10/MP4Part2/AVI(XVID)/AVI(MotionJpeg)/WMV9/MKV/WEBM/WAV/MP3/WMA/JPEG |
Smart TV
| Aplicatii | Youtube, NETFLIX |
| Miracast | Da |
| Facilitati Smart TV | Photo Sharing Plus / Photo Share |
Internet
| Wi-Fi Direct | Da |
| Wireless LAN | Integrat - 2.4GHz |
| Home Network | Home Network Client / Home Network Renderer |
Caracteristici tehnice
| Conectori | RF Connection Input, SCART, 2 x HDMI, Analog Audio Input, Digital Audio Output, Audio Out, Headphone Output, Subwoofer Out, 2 x USB, 1 x Ethernet |
| Putere consumata in functiune (W) | Rated: 45W / Standard: 35W |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 73.5 x 6.6 x 44.6 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 73.5 x 17.4 x 48.1 |
| Greutate fara stand (Kg) | 4.9 |
| Greutate cu stand (Kg) | 5.2 |















