Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG UE65KS9002T
Oferte fierbinți
![]() |
|
Vizualizare clara cu reflexii reduse Tehnologia Ultra Black inspirata din natura foloseste tiparele speciale unice, la scara nano, pentru a reduce reflexia luminii. Bucurati-va de televizorul dumneavoastra , chiar si intr-o sufragerie luminoasa. |
![]() |
|
Optimizati continutul non-UHD SUHD Remastering Engine de la Samsung analizeaza si optimizeaza automat continutul non-UHDSUHD, astfel incat sa poata fi afisat cat mai aproape de ceea ce si-a dorit sa exprime autorul continutului. * Calitatea optimizata a imaginii poate varia, in functie de rezolutia sursei. |
![]() |
|
Fiecare detaliu cu rezolutia uluitoare 4K UHD Experimentati detaliile pline de viata cu rezolutia de 4 ori mai mare decat a televizorului Full HD. Tot continutul vizualizat va arata mai bine, datorita culorilor realiste si luminozitatii. |
![]() |
|
Lasa-te invaluit de continut. Auto Depth Enhancer aplica niveluri de contrast variate in zone diferite ale ecranului, pentru a conferi imaginii o profunzime extraordinara. Experimentati vizualizarea captivanta pe ecranul televizorului dvs. |
![]() |
|
Oferiti-va o experienta superioara de vizionare Curbura delicata a televizorului Curbat de la Samsung va ajuta sa va plasati chiar in centrul actiunii, oferind un camp de vizualizare mai larg si o distanta de vizualizare unitara fata de pozitia dvs. preferata, comparativ cu un ecran plat. |
![]() |
|
Design 360 uluitor, pentru o experienta captivanta si fara egal Televizorul SUHD are un contur metalic si un design unic care dau senzatia de infinit si eleganta, integrandu-l perfect in decorul livingului dumneavoastra. |
![]() |
|
Acces rapid si unic la toate sursele de continut Noul Smart Hub ofera un singur punct de acces la Live TV, aplicatii variate si cu continut bogat, jocuri si multe altele. Utilizatorii isi pot accesa continutul preferat de indata ce pornesc televizorul. * Este necesar acces la internet. Poate sa nu fie disponibil in toate limbile sau regiunile. |
![]() |
|
Contrast imbunatatit pentru experienta de vizualizare imbunatatita Tehnologia UHD Dimming asigura contrast, culoare si claritate optimizate, pentru o calitate realista a imaginii. Toate acestea fac posibila o experienta de vizualizare nemaiintalnita. |
![]() |
Distribuiti cu usurinta continutul pe televizor Creati un sistem integrat intre mobil/PC si Smart TV care va va permite sa vizualizati continutul la dimensiune si claritate maxime pe un ecran Smart TV in timp ce mobilul sau PC-ul isi indeplinesc celelalte functii. Totul este posibil cu aplicatia gratuita Smart View de la Samsung care va ofera o convergenta uimitoare si conectivitate simpla, cu cele mai multe dispozitive personale. *Configurarea necesita ca televizorul si dispozitivul mobil sa fie in aceeasi retea (AP) *Caracteristicile disponibile pot varia in functie de sistemul de operare si de dispozitive. *Pentru informatii suplimentare despre dispozitivele compatibile, accesati www.samsung.com/smartview |
![]() |
Viteze mai mari, performanta mai buna Puternicul procesor Quad Core mentine viteza Samsung Smart TV la un nivel superior, , astfel incat sa reactioneze instantaneu la comenzi si la aplicatiile care ruleaza. De asemenea, va ofera viteza necesara pentru a va bucura de multitasking, cu ecranul Multi-Link. |
![]() |
Incearca experienta Smart cu noul Tizen Tizen duce performanta televizorului Smart TV la un alt nivel, cu timpi mai mici de pornire si acces rapid la Live TV si la toate aplicatiile dvs. Ofera chiar si asistenta pentru aplicatiile locale populare VoD, pentru vizionare optimizata. |
![]() |
Conectati divertismentul la televizor Folosind ConnectShare, puteti viziona un continut variat, printr-un singur pas simplu. Pur si simplu conectati stickul USB sau HDD-ul la televizor si delectati-va cu filme, muzica si imagini pe ecranul imens. * Printre formatele acceptate se numara AVI, ASF, MP3, JPEG si altele. Consultati manualul pentru o lista completa a formatelor acceptate |
Video
| Tip ecran | Curbat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 165 |
| Dimensiune ecran (inch) | 65 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Caracteristici video | Ultra Clear Panel, Ultra Black, Quantum Dot Display, SUHD Remastering, Motion Rate 200, PQI 2400, HDR (High Dynamic Range) 1000, Mega Contrast, UHD Dimming suprem, Precision Black, Quantum Dot Color, Auto Depth Enhancer, Auto Motion Plus, Peak Illumina |
| Facilitati | Display 10 bit, Digital Clean View, Picture-In-Picture, Ultra Clean View |
Audio
| Sistem audio | Dolby Digital Plus |
| Putere de iesire (W) | 60W RMS |
| Caracteristici audio | Multiroom Link, TV SoundConnect |
Tuner
| Tip tuner | Analog, 2 x DVB-T2/C/S2, CI+ |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Connect Share (HDD), ConnectShare Movie, Optiune inregistrare PVR |
Smart TV
| Sistem de operare | Tizen |
| Versiune sistem de operare | Quad-Core |
| Facilitati Smart TV | Cloud Game, Jocuri, Modul Sport, Recunoastere vocala, Game Mode |
Internet
| Wi-Fi Direct | Da |
| Wireless LAN | Integrat |
| Web Browser | Da |
| Anynet+ | Da |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Baterii pentru telecomanda, Telecomanda inteligenta |
| Conectori | 4 x HDMI, 3 x USB, Port LAN, Iesire audio digitala (optica), RF In (Terrestrial / Cable input), Ex-Link (RS-232C), Slot CI |
| Putere consumata in functiune (W) | 235 W |




















