Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 55UH7507
Oferte fierbinți
![]() |
|
IPS 4K Panoul mentine culorile vibrante din unghiuri largi de vizualizare si pe toata suprafata ecranului. Acesta iti va permite sa te bucuri de culori vii din orice parte ai privi. |
![]() |
|
Unghi larg de vizualizare Panoul mentine culorile vibrante din unghiuri largi de vizualizare si pe toata suprafata ecranului. Acesta iti va permite sa te bucuri de culori vii din orice parte ai privi. |
![]() |
|
HDR Pro Tehnologia HDR Pro ajusteaza luminozitatea pentru a evidentia detaliile de culoare exacte in fiecare scena. Astfel continutul redat va reproduce imagini vibrante si clare. |
![]() |
|
Ultra Luminos Experimeteaza un raport de contrast imbunatatit cu imagini mai vii si realiste. |
![]() |
|
Local Dimming Local Dimming imparte ecranul televizorului in mai multe blocuri de ajustare a luminozitatii. Pentru ca lumina este controlata in unitati de blocuri, se pot reda in mod clar detaliile in fiecare zona a ecranului. Ecranul va reda un negru mai profund, impreuna cu imagini mai clare. |
![]() |
|
ColorPrime Pro Te poti bucura de intregul spectru de culori plin de tente si nuante coloristice despre care nici nu ai stiut ca exista.Vei vedea lumea cu mai multa profunzime pe masura ce fumusetea ascunsa iese la iveala. |
![]() |
|
3D Color Mapping 3D Color Mapping reda culorile apropiate de cele naturale, datorita algoritmului 3D Gamut Mapping. Culorile vor fi mai clare si naturale, iar distorsiunile de culoare vor fi reduse la minim. |
![]() |
|
Ultra Slim Acum te poti bucura de un ecran 4K mai mare, dar si mai subtire. In sfarsit, imaginea 4K se regaseste intr-un televizor care poate fi integrat cu usurinta in decorul interior al casei. |
![]() |
|
Design metalic Bucurate de design-ul metalic modern, care se integreaza perfect in decorul casei tale. |
![]() |
|
Ultra Surround ULTRA Surround ofera o experienta de sunet superioara care te va invalui din toate directiile. Acesta imbogateste experienta de vizualizare 4K. |
![]() |
|
webOS 3.0 Televizoarele LG UHD duc simplitatea si distractia lui webOS la un nivel si mai mare de divertisment, prin webOS 3.0. Dintr-un singur motiv: pentru ca dvs. sa va desfatati cu vizualizarea in orele de maxima audienta.*Interfata grafica de utilizator a lui webOS poate varia in functie de tara. |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 140 |
| Dimensiune ecran (inch) | 55 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Ecran | Edge LED |
| Panou | IPS 4K |
| Corectie format | 6 moduri: 16:9, Original, 4:3, Vertical Zoom, All Direction Zoom, Just scan |
| Mod imagine | 10 moduri: Vivid,Standard,Eco, Cinema,Sports,Game,Photo,HDR Effect, Expert(Bright Room), Expert(Dark Room) |
| Procesare imagine (Hz) | 100 |
| Caracteristici video | 1900 PMI (Picture Mastering Index), ColorPrime Pro, 3D Color Mapping |
| Facilitati | Panou True Black, Local Dimming, HDR Pro, ULTRA Luminance, UHD Mastering Engine, 4K Upscaler, HDR Effect, Dynamic Color Enhancer, Active Noise Reduction |
Audio
| Putere de iesire (W) | 20W |
| Mod sunet | Standard, Clear Voice, Music, Cinema, Sport, Game |
| Mod surround | ULTRA Surround |
| Caracteristici audio | Magic Sound Tuning, Smart Sound Mode, Clear Voice III, Hi-Fi Audio, Optical Sound Sync, Wireless Sound Sync |
Tuner
| Tip tuner | DVB-S2, Analog, DVB-C, CI+, DVB-T2 |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Analog Recording (Via External HDD,USB) |
Smart TV
| Sistem de operare | webOS |
| Versiune sistem de operare | 3.0 |
| Procesor | Quad |
| Aplicatii | Quick Start, Mobile App(LG TV Plus) |
| Miracast | Da |
| Bluetooth | Da |
| Facilitati Smart TV | Magic Zoom, Magic Mobile Connection, STB Control, My Channels, My Starter, Channel Advisor, Multi-view, LG Smart World, Simplink (HDMI CEC) |
Internet
| Wi-Fi Direct | 802.11.ac |
| Wireless LAN | Integrat |
| DLNA | Network File Browser(DLNA) |
| Web Browser | Da |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Magic Remote 2016, Baterii pentru telecomanda |
| Conectori | 2 x RF In, 1 x Component In (Composite Share), 1 x Digital Audio Out (Optical), 3 x HDMI, Port LAN, Slot CI, 2 x USB |
| Standard VESA (mm) | 300x300 |
| Putere consumata in standby (W) | 0.3W |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 123.9 x 51.2 x 72.6 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 123.9 x 21.8 x 78.3 |
| Greutate fara stand (Kg) | 19.3 |
| Greutate cu stand (Kg) | 19.7 |


















