Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PANASONIC VIERA TX-50DX730E
Oferte fierbinți
![]() |
|
Panasonic VIERA TX-50DX730E Imagini 4K extraordinare sustinute de un piedestal elegant Seria DX730 ofera imagini 4K vibrante si o experienta inteligenta conferita de Firefox OS. Tunerul dublu asigura inclusiv partajarea flexibila a continutului, in timp ce suportul unic va permite sa alegeti intre doua stiluri interesante. |
![]() |
|
4K Ultra HD Asigura o rezolutie a imaginilor de patru ori mai mare fata de un televizor HD obisnuit Cu rezolutiile de 3840 x 2160, televizoarele 4K Ultra HD fac ca imaginile sa fie atat de detaliate si de impecabile, incat vi se va parea mai degraba ca priviti lumea reala printr-o fereastra decat la un televizor. Mai ales atunci cand caracteristici precum luminozitate ridicata/panourile cu paleta larga de culori si puternicul motor Quad Core Pro va stau la dispozitie pentru a va atrage cu fiecare detaliu oferit de rezolutia 4K. |
![]() |
|
my Home Screen 2.0 Acces rapid si intuitiv exact la continutul dorit Un nou ecran principal bazat pe Firefox OS va permite sa accesati cu usurinta continutul dorit printr-o operare intuitiva. |
![]() |
|
HDR Pregatit sa redea continut HDR (High Dynamic Range - Interval dinamic ridicat), cu parti luminoase care reproduc realitatea Continutul HDR asigura imagini mult mai apropiate de modul in care ochii dvs. vad lumea in realitate. Negrul profund se combina cu portiuni foarte luminoase, rezultand un nivel de reproducere a realitatii imposibil de redat pana acum de catre un televizor. |
![]() |
|
Spectru larg de culori Reda culorile cu o precizie absoluta intr-un spectru larg Utilizand tehnologia speciala Wide Colour Phosphor, capabila sa reproduca o gama larga de culori, indeplineste peste 90% din standardele DCI. Televizoarele cu Wide Colour Spectrum va ofera o paleta de culori in tonalitati mult mai subtile si mai nuantate, spre deosebire de majoritatea televizoarelor LCD, imaginea parand autentica in orice scena. |
![]() |
|
Tuner Quattro Patru tipuri de receptie TV oferite integrat Pe langa transmisia terestra digitala, va puteti delecta cu continut receptionat prin satelit, cablu si IP TV datorita tunerelor inovatoare integrate. |
![]() |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 127 |
| Dimensiune ecran (inch) | 50 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Panou | 4K ULTRA HD / Bright Panel |
| Mod imagine | Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Custom |
| Caracteristici video | HDR, Brilliant Contrast, Wide Colour Spectrum, 4K Pure Direct |
| Facilitati | 4K 1400 Hz BMR IFC, Tehnologie Local Dimming, Multi Window, Hotel Mode, Game Mode |
Audio
| Putere de iesire (W) | 20 W (10 W x 2) |
| Sistem difuzoare | Full Range x 2 |
| Mod sunet | User, Ambience, Standard, Music |
| Mod surround | VR-Audio True Surround |
Tuner
| Tip tuner | DVB-S2, Analog, DVB-C, CI+, DVB-T/T2 |
| Caracteristici speciale | Tuner dublu HD/Tuner triplu HD |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Inregistrare USB-HDD; Formate acceptate: AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG |
Smart TV
| Procesor | Quad-Core Pro |
| Aplicatii | my Home Screen, Panasonic Media Center (App), TV Anywhere, Panasonic TV Remote, Swipe & Share |
| Facilitati Smart TV | Voice Assistant, Voice Guidance, VIERA Link (HDMI CEC) |
Internet
| Wireless LAN | Integrat |
| DLNA | RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS |
| Web Browser | Firefox |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Telecomanda |
| Conectori | 3 x HDMI, 3 x USB (3 (1 x USB 2.0, 2 x USB 2.0), Port LAN, 2 x Slot CI+, 1 x RCA, Iesire audio digitala (optica), Iesire casti |
| Standard VESA (mm) | 400 x 200 |
| Putere consumata in standby (W) | ≤0.5W |
| Clasa de eficienta energetica | A |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 1.115 x 647 x 40 mm 111.5 x 4 x 64.7 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 1.115 x 692 x 203 mm 111.5 x 20.3 x 69.2 |
| Greutate fara stand (Kg) | 16 |
| Greutate cu stand (Kg) | 17 |














