Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PANASONIC VIERA TX-40DXU601
![]() |
|
Imagini 4K extraordinare si un sistem de TV inteligent superb simplu Acest televizor extrem de inteligent ofera deopotriva imagini la calitate 4K si un browser web Firefox OS cu aspect intuitiv. |
![]() |
|
4K Ultra HD Asigura o rezolutie a imaginilor de patru ori mai mare fata de un televizor HD obisnuit Cu rezolutiile de 3840 x 2160, televizoarele 4K Ultra HD fac ca imaginile sa fie atat de detaliate si de impecabile, incat vi se va parea mai degraba ca priviti lumea reala printr-o fereastra decat la un televizor. Mai ales atunci cand caracteristici precum luminozitate ridicata/panourile cu paleta larga de culori si puternicul motor Quad Core Pro va stau la dispozitie pentru a va atrage cu fiecare detaliu oferit de rezolutia 4K. |
![]() |
|
my Home Screen 2.0 Acces rapid si intuitiv exact la continutul dorit Un nou ecran principal bazat pe Firefox OS va permite sa accesati cu usurinta continutul dorit printr-o operare intuitiva. |
![]() |
|
Quad Core Pro Utilizare confortabila a functiilor inteligente datorita procesarii de mare viteza Motorul de procesare quad-core este folosit pentru a analiza si procesa functii inteligente avansate. Acest motor, care este considerat de cel mai inalt nivel in industria televizoarelor, executa simultan si rapid mai multe procese, rezultatul fiind o imbunatatire dramatica a performantei de procesare. In plus, imbunatateste redarea video de pe internet, deschiderea si utilizarea aplicatiilor. |
![]() |
|
Browser web bazat pe Firefox OS Beneficiati de navigare pe web alaturi de familie si de prieteni Browserele web ale celor mai recente televizoare Panasonic sunt acceptate de Firefox OS. Aceasta inseamna ca puteti naviga pe internet in mod intuitiv pe ecranul de dimensiuni mari al televizorului, facand mult mai usoara partajarea functiei de navigare de catre alte persoane. |
![]() |
|
Aplicatii pentru internet Utilizate o gama larga de aplicatii pe ecranul mare al televizorului Televizoarele smart cu acces la internet pot accesa o gama larga de aplicatii, servicii video la cerere si jocuri stocate in Cloud. *Serviciile furnizoare de continut in retea sunt administrate de furnizorii respectivi si pot fi intrerupte temporar sau definitiv fara avertizare. Este posibil ca anumite categorii de continut sa nu fie disponibila in tara dvs. de resedinta. |
![]() |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV |
| Diagonala (cm) | 102 |
| Dimensiune ecran (inch) | 40 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Panou | 4K ULTRA HD / Bright Panel |
| Mod imagine | Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Custom |
| Caracteristici video | Hight Contrast, 4K Pure Direct, 4K 1000 Hz BMR IFC |
| Facilitati | Adaptive Backlight Dimming, Multi Window PAT, Hotel Mode, Game Mode |
Audio
| Putere de iesire (W) | 20 W (10 W x 2) |
| Sistem difuzoare | Full Range x 2 |
| Mod sunet | User, Ambience, Standard, Music |
| Mod surround | VR-Audio True Surround |
Tuner
| Tip tuner | Analog, DVB-C, CI+, DVB-T/T2 |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Inregistrare USB-HDD; Formate acceptate: AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG |
Smart TV
| Procesor | Quad-Core Pro |
| Aplicatii | my Home Screen 2.0, Panasonic Media Center (App), TV Anywhere, In-House TV Streaming, Panasonic TV Remote, Swipe & Share |
| Facilitati Smart TV | Voice Assistant, Voice Guidance |
Internet
| Wireless LAN | Integrat |
| DLNA | RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS |
| Web Browser | Firefox |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Telecomanda |
| Conectori | 3 x HDMi, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, Port LAN, Slot CI+, Intrare tip RCA, Iesire audio digitala (optica), Iesire casti |
| Standard VESA (mm) | 200 x 200 |
| Putere consumata in functiune (W) | 93 |
| Clasa de eficienta energetica | B |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 90.5 x 4.9 x 51.8 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 90.5 x 36.4 x 57.3 |
| Greutate fara stand (Kg) | 12 |
| Greutate cu stand (Kg) | 14 |














