Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PANASONIC VIERA TX-65DX780E
Oferte fierbinți
![]() |
|
Panasonic VIERA TX-65DX780E Calitate 4K PRO suprema si functii inteligente incredibile Un TV 4K PRO care ofera atat tehnologia Studio Master HCX, cat Ecran Cinema, pentru ca dvs. sa aveti garantat impactul maxim produs de rezolutia 4K. Tunerul cvadruplu poate fi conectat la diverse dispozitive pentru partajare de continut, in timp ce suportul flexibil, cu design adaptabil, se poate modifica pentru a se potrivi cu stilul dvs. *Aceasta imagine prezinta modelul TX-65DX780E |
![]() |
|
4K Pro Studio Master UHD Calitate a imainii la nivel de varf de gama, la inaltimea asteptarilor producatorilor de film Televizoarele 4K Pro de nivel superior de la Panasonic sunt proiectate sa asigure o calitate precisa a imaginii, la inaltimea asteptarilor initiale ale producatorilor de film. Acestea combina procesoarele Sudio Maser HCX de varf de la Panasonic cu tehnologia de gestionare a culorilor la calitate premium si cu afisaje cu paleta larga de culori pentru a surprinde fiecare nuanta si fiecare detaliu din pelicula originala. |
![]() |
|
Studio Master HCX Procesare exacta a imaginilor 4K optimizata la Hollywood, la Panasonic Hollywood Lab Procesorul 4K Studio Master HCX* reprezinta elementul de varf al tehnologiei Panasonic de procesare a imaginii. Fiind conceput pe baza know-how-ului privind culorile, nivelul de negru si luminozitatea preluat de la televizoarele cu plasma si de la echipamentele Panasonic de transmisie profesionala de referinta, sistemul a fost optimizat in Panasonic Hollywood Laboratory pentru a asigura calitatea imaginii la nivelul dorintelor producatorilor de film. *HCX inseamna Hollywood Cinema Experience (Experienta Cinematografica de tip Hollywood). |
![]() |
|
Ecran Cinema Ecranele Cinema reproduc exact intentia producatorului de film Noile noastre ecrane Cinema sunt concepute pentru a avea garantia ca vedeti exact ce a intentionat producatorul de film. Acestea ofera deopotriva cromatica ampla, specifica ecranelor de cinema, atenuarea locala a luminii pentru a oferi cele mai intunecate nuante de negru si gradari subtile, precum si niveluri remarcabile de luminozitate. |
![]() |
|
HDR Pregatit sa redea continut HDR (High Dynamic Range - Interval dinamic ridicat), cu parti luminoase care reproduc realitatea Continutul HDR asigura imagini mult mai apropiate de modul in care ochii dvs. vad lumea in realitate. Negrul profund se combina cu portiuni foarte luminoase, rezultand un nivel de reproducere a realitatii imposibil de redat pana acum de catre un televizor. |
![]() |
|
my Home Screen 2.0 Acces rapid si intuitiv exact la continutul dorit Un nou ecran pincipal pe Firefox OS va permite sa accesati cu usurinta continutul dorit printr-operare intuitiva. |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LCD |
| Tehnologie | Smart TV 3D |
| Diagonala (cm) | 165 |
| Dimensiune ecran (inch) | 65 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Panou | 4K ULTRA HD/Ecran Cinema / Super Bright Panel |
| Mod imagine | Dynamic/Normal/Cinema/True Cinema/Custom |
| Caracteristici video | Supreme Contrast, Wide Colour Spectrum, 4K Studio Master HCX+/HCX, 4K Pure Direct, HDR |
| Caracteristici 3D | 3D activ |
| Facilitati | BMR IFC 4K la 1.800 Hz, Tehnologie Local Dimming, Hotel Mode, Game Mode |
Audio
| Putere de iesire (W) | 20 W (10 W x 2) |
| Sistem difuzoare | Full Range x 2 |
| Mod sunet | Music, User, Ambience, Standard |
| Mod surround | VR-Audio True Surround |
Tuner
| Tip tuner | DVB-C, CI+, DVB-T/T2, DVB-S2, Analog |
| Caracteristici speciale | Tuner dublu HD/Tuner triplu HD |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Inregistrare USB-HDD; Formate acceptate: AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/MPO |
Smart TV
| Procesor | Quad-Core Pro |
| Aplicatii | my Home Screen, Panasonic Media Center (App), TV Anywhere, Panasonic TV Remote, Swipe & Share |
| Bluetooth | Da - pentru tastatura si mouse |
| Facilitati Smart TV | Voice Assistant, Voice Guidance, Multi Window, VIERA Link (HDMI CEC) |
Internet
| Wireless LAN | Integrat |
| DLNA | RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS |
| Web Browser | Firefox |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Telecomanda |
| Conectori | 4 x HDMI, 3 x USB ( 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0), Port LAN, 2 x Slot CI+, 1 x RCA, Iesire audio digitala (optica), Iesire casti |
| Standard VESA (mm) | 400 x 400 |
| Putere consumata in standby (W) | ≤0.5W |
| Putere consumata in functiune (W) | 159 |
| Clasa de eficienta energetica | A |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 145.3 x 6.1 x 83.8 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 145.3 x 36.2 x 90.3 |
| Greutate fara stand (Kg) | 26 |
| Greutate cu stand (Kg) | 27 |













