Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Sony BRAVIA KD-55XD9305B
|
|
|
Proiectat pentru fotografii stralucitoare Multumita ingeniosului nostru Slim Backlight Drive™, acest televizor 4K HDR ofera o uimitoare calitate a imaginii intr-un design super subtire. *4K: 3.840 x 2.160 de pixeli. |
|
Cel mai frumos televizor 4K HDR dintre produsele noastre Urmariti videoclipul si vedeti cum acest televizor frumos conceput cu un Slim Backlight Drive™ inovator va ofera o calitate exceptionala a imaginii, cu un stil incredibil de subtire. |
![]() |
|
Descoperiti detaliile cu 4K HDR Interval dinamic ridicat 4K Pentru cea mai buna calitate a imaginii, acest televizor combina stralucirea claritatii 4K cu luminozitatea, culoarea si detaliile intervalului dinamic ridicat (HDR)3. Zonele care erau anterior ascunse de umbre intunecate si lumina soarelui sunt acum pline de claritate si de detaliu. *Pentru a viziona videoclipuri HDR de pe serviciile video de internet, televizorul necesita o actualizare de firmware prin internet. |
|
4K PROCESSOR X1™ Magia 4K in fiecare scena Motorul avansat de procesare a imaginii efectueaza mii de ajustari in fiecare secunda pentru a imbunatati rezolutia, culoarea si luminozitatea, ducand fiecare scena la intensitatea 4K si peste. |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Claritate 4K Claritatea imaginilor este imbunatatita si rafinata in timp real, utilizand reducerea zgomotului avansata, tehnologia de imbunatatire a detaliilor si de conversie extinsa pentru a obtine o claritate remarcabila. |
Culoare 4K Culorile sunt la fel de bogate si vii ca si cele din natura datorita afisajului TRILUMINOS™ si tehnologiei avansate de procesare a culorilor. |
Contrast 4K Experimentati mai multa viata, mai multa textura si mai multa energie in fiecare scena cu zone mai luminoase, culori inchise mai profunde si o mai mare gradatie de tonuri naturale. |
![]() |
|
O capodopera in materie de design Cu imagini care nu fac niciun compromis si un design super subtire, acesta modernizeaza camera dvs. de zi si cere sa fie admirat. Gestionarea inteligenta a cablurilor pastreaza firele ascunse si il puteti monta aproape de perete, ca pe o rama foto. |
![]() |
|
Aspect curat vazut din spate Gestionati cu usurinta toate cablurile, pastrand firele ascunse in spatele capacului suportului. *Aspectul real poate diferi, in functie de tipul cablului si de dimensiunea ecranului televizorului. Parte din fata fara cabluri Ascundeti toate cablurile de la set-top boxuri sau playere Blu-ray sub suportul unic. |
![]() |
|
Usor de montat pe perete Conexiuni wireless usoare Utilizati suportul unix pentru a ridica partea de jos a televizorului atunci cand conectati cabluri si diverse device-uri USB. Este expus ca un tablou Proiectat pentru a fi montat la doar 36.7 mm fata de perete, televizorul este expus ca o piesa de arta. *Montarea televizorului atat de aproape necesita suportul pentru montare pe perete U-WL810, care este deja inclus in cutie. Acest televizor este, de asemenea, compatibil cu suporturile pentru montare pe perete VESA. |
![]() |
|
Supersubtire Acest televizor ultra subtire are doar 11.75 mm latime, cu o margine aproape invizibila. *11,75 mm in cel mai subtire punct pentru toate televizoarele, exclusiv ecranele de 189 cm (75"). Suprafata plata O suprafata perfect plata pe intregul ecran si rama foarte subtire va va mentine concentrati pe imagine. |
![]() |
|
O lume de posibilitati Gasiti toate tipurile de divertisment la care ati putea visa, mai repede decat oricand. De la filme si emisiuni TV la mii de aplicatii, Android TV de la Sony va aduce totul intr-o clipa *Interfata cu utilizatorul simulata. Disponibilitatea aplicatiei variaza in functie de regiune si dispozitiv. *64K: 3.840 x 2.160 pixeli *Android TV este o marca comerciala a Google Inc. Google, Google Play, Android si alte marci sunt marci comerciale ale Google Inc. Pentru utilizarea acestui televizor trebuie sa acceptati Termenii si conditiile si Politica de confidentialitate Google. Vizitati http://www.google.com/policies/terms/, http://www.google.com/policies/privacy/. Google, Google Play™, Android, Android TV si alte marci sunt marci comerciale ale Google Inc. *Serviciile de retea, continutul, sistemul de operare si software-ul acestui produs pot fi supuse unor termeni si conditii separate si modificate, intrerupte temporar sau definitiv in orice moment si pot necesita taxe, inregistrare si informatii de pe cartile de credit. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Accesati totul rapid Gasiti tot ce va place, indiferent daca este prin transmisie sau prin internet, utilizand bara de continut sau cautarea vocala. |
Asociat perfect Trimiteti filme si muzica de pe smartphone pe televizorul dvs. cu Google Cast™. Utilizati telefonul ca si telecomanda.
*Compatibilitatea cu Google Cast depinde de aplicatie. |
Mii de aplicatii Bucurati-va de o gama larga de aplicatii din Google Play, inclusiv YouTube, Netflix, jocuri si mai mult decat atat, pe ecranul de mari dimensiuni. *Pentru utilizarea acestui televizor trebuie sa acceptati Termenii si conditiile si Politica de confidentialitate Google. Vizitati http://www.google.com/policies/terms/, http://www.google.com/policies/privacy/. Google, Google Play™, Android, Android TV si alte marci sunt marci comerciale ale Google Inc. |
![]() |
Vizualizati clipuri video instructive pentru televizorul dvs. Aveti intrebari despre cum sa va configurati si sa va utilizati televizorul? Sau despre modul de conectare cu alte echipamente? Tutorialele noastre video va vor indruma pas cu pas. |
Video
| Tip ecran | Plat |
| Tip | LED |
| Tehnologie | Smart TV 3D |
| Diagonala (cm) | 140 |
| Dimensiune ecran (inch) | 55 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 3840x2160 |
| Rezolutie | Ultra HD / 4K |
| Ecran | Edge LED |
| Format ecran | 16:9 |
| Mod imagine | Vivid, Standard, Custom, Cinema Pro, Cinema Home, Sports, Animation, Photo-Vivid, Photo-Standard, Photo-Custom, Game, Graphics, HDR Video |
| Mod panoramic | Wide Zoom/Normal/14:9/Full/Zoom |
| Mod panoramic pentru PC | Normal/Full1/Full2 |
| Unghi de vizualizare (grade) | 178/178 |
| Motionflow | XR 1000Hz |
| Caracteristici video | Local Dimming, XDR PRO, 4K HDR, 4K X-Reality PRO24p True Cinema, Live Colour™ Technology |
| Caracteristici 3D | 3D Activ, 3D Super-resolution |
| Facilitati | TRILUMINOS Display, CineMotion/Film Mode/Cinema Drive |
Audio
| Sistem audio | Dolby Digital Plus, Dolby Digital Pulse, Dolby Digital |
| Putere de iesire (W) | 7.5W+7.5W+7.5W+7.5W |
| Mod sunet | Live Football, Standard, Music, Cinema |
| Mod surround | DTS Digital Surround |
| Caracteristici audio | DSEE, PCM, Clear Phase Clear Audio+, Auto Surround, S-Master Digital Amplifier, S-Force Front Surround |
Tuner
| Tip tuner | Analog, Digital, DVB-C, CI+, DVB-S/S2, DVB-T/T2 |
Multimedia
| Caracteristici multimedia | Inregistrare pe USB-HDD, Redare USB: MPEG1/MPEG2PS/MPEG2TS/AVCHD/MP4Part10/MP4Part2/AVI(MotinJpeg)/MOV/WMV/MKV/WEBM/3GPP/MP3/WMA/WAV/FLAC/JPEG |
Smart TV
| Sistem de operare | Android |
| Aplicatii | TV SideView |
| Miracast | Da |
| Facilitati Smart TV | Spatiu de stocare de 16 GB, Social Viewing, Photo Sharing Plus / Photo Share, Google Cast, Voice Search |
Internet
| Wi-Fi Direct | Da |
| Wireless LAN | Integrat |
| Home Network | Home Network Client / Home Network Renderer |
Caracteristici tehnice
| Accesorii | Telecomanda inteligenta, Baterii pentru telecomanda |
| Conectori | 4 x HDMI, SCART, 2 x Analog Audio Input, Digital Audio Output, Audio Out Headphone Output, Subwoofer Out, 3 x USB, Port LAN |
| Standard VESA (mm) | 300x200 |
| Putere consumata in functiune (W) | Rated : 217W / Standard 134W |
| Clasa de eficienta energetica | B |
Altele
| Dimensiuni fara stand (L x A x I cm) | 123.9 x 3.6 x 71.7 |
| Dimensiuni cu stand (L x A x I cm) | 123.9 x 26.1 x 76.9 |
| Greutate fara stand (Kg) | 22 |
| Greutate cu stand (Kg) | 24.9 |























