Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
2 in 1 ASUS TP301UJ-C4017T
![]() |
|
Laptopul perfect pentru orice ocazie Prin atentia pentru fiecare gram, am facut VivoBook TP301 de 13-inch care cantareste doar 1.5 kg. Si ceea ce este si mai bine, este faptul ca este cu 10% mai subtire decat generatia anterioara, masurand doar 19.9mm. Toate acestea fac TP301 nu numai o alegere excelenta de utilizare acasa sau la birou, dar si un dispozitiv care va permite sa lucrati si sa va relaxati oricand, oriunde. Finisajul metalic superb este minunat la atingere si aspectul sau elegant il face sa iasa in evidenta din multime. Pe scurt, TP301 este incredibil de irezistibil. |
![]() |
|
Inginerie solida, din orice unghi TP301 este robust si remarcabil la 360 de grade, balama inteligenta a lui TP301 va ofera libertatea de a organiza viata ta asa cum doriti. Face o munca serioasa in modul pentru laptop. Rotiti-l in modul cort pentru a partaja sau a discuta lucruri cu colegii. Creati-va propriul cinematograf personal intr-o clipa cu modul de suport. Si oriunde ai fi, modul tableta este la indemana. |
![]() |
|
In ciuda designului sau compact, TP301 are o baterie puternica de 55Wh pentru a va oferi pana la 10 ore de viata a bateriei, astfel incat sa nu fiti nevoiti sa cautati constant o priza. TP301 este tot ce ai nevoie pentru o zi intreaga plina de distractie. |
|
O combinatie de putere si eficienta TP301 va ofera performanta puternica, eficient energetic, cu pana la generatia 6 de procesoare Intel Core i7 si placa grafica de inalta performanta NVIDIA GeForce. Windows 10 permite, de asemenea, sa lucrati mai inteligent si mai lin, cu modul de Continuum, care se schimba in mod automat aspectul de afisare pentru Windows, in functie de modul in care utilizati TP301 - astfel incat sa obtineti intotdeauna cea mai buna experienta Windows! Cu pana la 1TB HHD si 512GB SSD de stocare, Flip TP301 are mai mult decat suficient spatiu pentru prezentari de afaceri, albume foto si de continut multimedia. Fie ca sunteti in interior sau in miscare – faceti mai multe cu TP301. |
![]() |
|
Conectare cu USB de tip C si Wi-Fi 802.11ac Portul nou, reversibil, USB tip C face dispozitivele de conectare mult mai usor! Interfata USB Tip-C va ofera viteze de transmitere a datelor de pana la 5Gbit/s – de aproape 10 ori mai ridicate decat cele oferite de USB 2.0. Puteti transfera fotografii, muzica, si chiar fisiere video de dimensiuni mari intr-un timp redus semnificativ – transferul unui film cu dimensiunile de 2GB dureaza mai putin de 2 secunde! Pentru confort maxim si compatibilitate, TP301 ofera un port USB 2.0 si doua porturi USB 3.0, impreuna cu un port HDMI suplimentar pentru conectarea diverselor periferice si dispozitive. |
![]() |
| 802.11ac Wi-Fi va ofera o experienta mai buna online - cu semnal puternic si mai stabil, vitezele de transfer sunt de trei ori mai mari decat la generatiile anterioare Wi-Fi. |
|
Sunet captivant TP301 va afunda in imagini de cristal si sunet perfect. Ecranul Full HD va ofera unghiuri largi de vizualizare, astfel incat imaginile nu se vor vedea spalacit sau lipsite de contrast chiar si atunci cand le vizualizati de la departare. Acest lucru face TP301 perfect pentru partajarea continutului ecranului cu un grup de oameni, indiferent de modul in care este. |
![]() |
| O combinatie de componente hardware, software, si optimizare atenta, tehnologia SonicMaster a fost dezvoltata cu scopul declarat de a va oferi cel mai bun sunet disponibil in cazul unui notebook. |
|
Raspuns instantaneu la cea mai mica atingere
TP301 Flip este proiectat pentru a raspunde instantaneu la fiecare atingere. Am dublat sensibilitatea tactila, astfel incat, chiar si cea mai mica miscare a degetelor este detectata. De fapt, este atat de bine ca reactioneaza cu exactitate, chiar la varful degetelor unui copil mic!
Pentru ca TP301 este incredibil de subtire, usor si compact, nu inseamna ca trebuie sa suferiti tastand. Am proiectat o tastatura superba cu taste full-size. Tastele cu iluminare din spate sunt dotate cu control de lumina ambientala, astfel incat sa stati productiv chiar si in medii intunecate - sunt detalii care fac acest TP301 sa fie diferit de multime. Touchpadul de dimensiuni mari va ajuta sa navigati mai usor prin Windows. Am facut un touchpad extra-sensibil pentru a evita atingerile accidentale cand mana atinge touchpadul, am utilizat algoritmi exclusivi pentru a recunoaste diferenta dintre palma si degete. Este un echilibru perfect intre sensibilitatea si usurinta in utilizare. |
![]() |
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Model procesor: | 6200U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie procesor: | 14 nm |
| Frecventa procesor: | 2300 MHz |
| TurboBoost: | 2800 MHz |
| Memorie Cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 13.3 inch |
|---|---|
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Caracteristici speciale display: | Anti-Glare |
| Touchscreen: | Da |
| Memorie RAM: | 6 GB |
|---|---|
| Tip memorie: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Memorie maxima: | 8 GB |
| Nr sloturi/sloturi ocupate: | 1/1 |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 1 TB |
| Viteza de rotatie HDD: | 5400 rpm |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce |
| Model placa video: | 920M |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Caracteristici speciale video: | Tehnologie NVIDIA Optimus |
| Audio: |
Difuzoare stereo Microfon integrat |
|---|---|
| Tehnologie: | SonicMaster |
| Unitate optica: | Fara |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD, SDHC, SDXC |
| Camera web: | VGA |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.0: | 3 |
| Iesire audio: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Retea: | Wireless |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | 4.0 |
| Baterie: | Li-Polymer 3 celule |
|---|
| Utilizare: | Acasa/Birou |
|---|
| Caracteristici speciale: |
TouchPad cu suport pentru gesturi multi-atingere ![]() © 2005-2026 Hamster.md |
|---|
















