Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
2 in 1 Asus TP300LA-C4174H
Oferte fierbinți
|
|
|
La Asus intotdeauna incepem cu oamenii. Am pus ceea ce oamenii simt, se gandesc si fac, in centrul activitatii noastre. Asus Transformer Book Flip a fost proiectat pentru a oferi flexibilitate maxima, un ecran care poate fi reglat in orice unghi de la 0 la 360 de grade. Simte bucuria pentru orice nevoie cu o gama completa de laptop-uri Asus. |
Sunet clar si puternicTehnologia audio exclusiva ASUS SonicMaster adauga o noua dimensiune impactului si realismului sonor pe care le poti experimenta in toate aplicatiile pe care le rulezi. Bucura-te de sunetul mai clar, gama sonora extinsa si puterea crescuta a sunetului – de la muzica la discursuri, totul suna mai bine cu tehnologia SonicMaster pe ASUS Transformer Book Flip. |
|
|
|
Touchpad-ul Smart Gesture de dimensiuni mari permite o experienta de utilizare foarte naturala, in timp ce tastatura chiclet cu asamblare posterioara asigura un nivel superior de confort. |
|
Elegant, mai puternic si mai rapid Procesoarele Intel Core de ultima generatie, performanta oferita de procesoarele grafice nVIDIA sau Intel, imbunatatesc semnificativ productivitatea si capabilitatile multimedia. Poti juca chiar si cele mai noi jocuri, facandu-l ideal pentru munca sau distractie. |
|
Aplicatia foarte intuitiva MyBitCast sincronizeaza in mod automat si instantaneu mesajele de pe diversele dispozitive ce pot accesa serviciul WebStorage. Fiecare gand sau idee poate fi salvata si partajata cu foarte mare usurinta, si apoi accesata de oriunde. Folosind MyBitCast pe dispozitivele tale mobile vei putea sa creezi notite, sa realizezi fotografii sau sa inregistrezi mesaje direct in cloud. |
![]() |
|
Incarca-ti intregul continut favorit in cloud cu ASUS WebStorage si partajeaza-l apoi folosind un simplu link cu familia, prietenii sau comunitatea favorita. Nu vei ramane niciodata fara spatiu, deoarece capacitatea WebStorage poate fi extinsa atunci cand ai nevoie. Continutul este accesibil de pe aproape orice dispozitiv, fiind mereu aproape, indiferent unde te-ai afla. Aplicatia WebStorage poate fi sincronizata automat pentru a te asigura ca utilizezi intotdeauna cea mai recenta versiune a fisierelor tale, iar procesul de partajare este rapid, folosind un link transmis prin email, SMS sau o aplicatie de mesagerie in timp real. |
![]() |
| Tip procesor: | Intel Core i7 |
|---|---|
| Model procesor: | 5500U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie procesor: | 14 nm |
| Frecventa procesor: | 2400 MHz |
| TurboBoost: | 3000 MHz |
| Memorie Cache: | 4096 KB |
| Diagonala: | 13.3 inch |
|---|---|
| Tip display: | HD |
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Caracteristici speciale display: | Glare |
| Touchscreen: | Da |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip memorie: | DDR3 |
| Unitate de stocare: | SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 128 GB |
| Interfata: | SATA |
| Tip memorie video: | Integrata |
|---|---|
| Chipset video: | Intel |
| Seria: | Intel HD |
| Model placa video: | 5500 |
| Tehnologie: | Sonic Master |
|---|---|
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD, MMC |
| Camera web: | HD |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.0: | 2 |
| Iesire audio: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 a / c |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Baterie: | Li-ion 3 celule |
|---|
| Utilizare: | Acasa/Birou |
|---|
| Accesorii incluse: | Adaptor HDMI la VGA |
|---|---|
| Securitate: | LoJack |
| Tastatura numerica: | Da |
| Culoare: | Argintiu |
| Greutate: | 1.75 Kg |
| Dimensiuni: | 32.6 x 23.2 x 1.90 m |
| Garantie: | 24 luni persoane fizice, 24 luni persoane juridice |
| Sistem de operare: | Windows 8 |
|---|---|
| Versiune: | 8.1 |
| Software inclus: | Microsoft Office 2013 Trial |










Sunet clar si puternic




