Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP Pavilion 15-AB051NQ
Oferte fierbinți
Stil mai inteligent
Colorat in interior si la exterior, cu un nou design inclinat in jurul tastaturii - sigur veti face impresie oriunde
il veti lua.
Spor de performanta
Am crescut puterea de procesare utilizand cea mai recenta tehnologie, astfel incat sa beneficiezi de viteze
si performante cu adevarat impresionante.
Stocati mult
Pana la 2 TB de spatiu de stocare si memoria crescuta iti permit sa comutezi rapid intre aplicatii si sa
stochezi usor biblioteca de divertisment in curs de extindere.
Beneficii:
- Vedeti filme de pe DVD3 utilizand unitatea optica integrata optionala – sau copiati propriile materiale
multimedia.
- Va conectati mai simplu la afisaje, imprimante, dispozitive etc.
- Lucrezi oriunde, calatoresti si iti vezi de treaba linistit, mai mult timp, fara grija reincarcarii.4
- HP cu B&O Play iti ofera o experienta audio autentica si bogata, care te cufunda in profunzimea muzicii
si divertismentului pentru a le simti cu adevarat. Nu doar asculti... lasa sistemul HP cu B&O Play sa te
impresioneze.
| Tip procesor: | AMD A-Series |
|---|---|
| Model procesor: | A8-7410 |
| Numar nuclee: | 4 |
| Tehnologie procesor: | 28 nm |
| Frecventa procesor: | 2200 MHz |
| TurboBoost: | 2500 MHz |
| Memorie Cache: | 2048 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | Wide |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | HP BrightView |
| Memorie RAM: | 4 GB |
|---|---|
| Tip memorie: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 500 GB |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | AMD |
| Seria: | R7 M360 |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Audio: | 2 difuzoare integrate |
|---|---|
| Tip: | Stereo |
| Tehnologie: | B&O PLAY |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD |
| Camera web: | HP TrueVision HD |
| RJ-45: | 1 |
|---|---|
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 2 |
| Iesire audio: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Retea: | 10/100 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth: | v4.0 |
| Baterie: | Li-ion polimer, 4 celule, 41 Wh |
|---|
| Utilizare: | Acasa/Birou |
|---|
| Securitate: | Slot incuietoare Kensington MicroSaver |
|---|---|
| Tastatura numerica: | Da |
| Tastatura: | de dimensiune normala, stil insula |
| Culoare: | Alb |
| Material carcasa: | Plastic |
| Greutate: | 2.2 Kg |
| Dimensiuni: | 38.0 x 26.1 x 2.72 cm |
| Garantie: | 24 luni |
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|---|
| Versiune: | 2.0 |






