Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Asus P2520LJ-XO0175T
Oferte fierbinți
|
ASUSPRO P2520LA |
![]() |
|
Eleganta si Confort Notebook-urile din Seriile P2420L & P2520L au un aspect profesionist, datorita texturilor fine de aluminiu din finisaje si al ecranelor LCD cu un strat de protectie impotriva zgarieturilor. Beneficiaza de un design ergonomic si sunt echipate cu o tastatura de tip Chiclet dintr-o singura bucata, cu o aliniere foarte precisa a tastelor pentru un nivel sporit de confort in utilizare. Finisajul mat al ecranului sistemelor ASUSPRO previne reflexiile nedorite si reduce gradul de oboseala al ochilor. |
![]() |
|
Subtil si elegant Modelele din Seria ASUSPRO P sunt fabricate dintr-o singura bucata, avand astfel un aspect mult mai rezistent si fiabil. Design-ul este extins la partea de jos, eliminand toate componentele inutile si oferind unfinisaj metalic foarte atragator. |
![]() |
|
Tastatura foarte confortabila si sectiune numerica complet pentru o productivitate crescuta Calitatea tastaturii este vitala pentru confort si productivitate in aplicatii profesionale si, din acest motiv, acest element este foarte important pentru clientii din mediul de afaceri. Inginerii ASUS optimizat tastatura modelelor din Seria P, ce ofera o cursa optimizata si o senzatie placuta la atingere, permitandu-le astfel utilizatorilor sa se bucure de un nivel ridicat de confort in timpul orelor lungi de lucru. De asemenea, tastatura ofera o sectiune numerica completa si butoane pentru navigarea in pagina, crescand astfel semnificativ eficienta in timpul realizarii de calcule sau la citirea unor documente de dimensiuni mari. |
![]() |
|
Touchpad de dimensiuni mari cu suport pentru gesturi - Mai usor de folosit si functii de scroll, rotire si zoom mult mai precise Suportand o gama extinsa de gesturi, touchpad-ul inlocuieste efective mouse-ul, reprezentand o solutie de control foarte intuitiva. Suporta navigarea in cadrul unei pagini web cu doua degete, rotirea si marirea/micsorarea imaginii, precum si apasarea cu 3 degete pentru a simula comanda de click dreapta. Utilizatorul se bucura de un nivel ridicat de eficienta cu ajutorul sistemului de control prin gesturi, in mod special in cazul unor procese ce necesita mai multi pasi, cum ar fi prezentarile sau proiectele de cercetare. |
![]() |
|
Ecran cu finisaj mat pentru vizualizare confortabila Finisajul mat al ecranului sistemelor ASUSPRO previne reflexiile nedorite si reduce gradul de oboseala al ochilor. De asemenea, acesta impiedica aparitia amprentelor, facandu-ti toate prezentarile mult mai atragatoare. Pentru a creste productivitate, suprafetele de suport ale palmelor sunt proiectate ergonomic si dispun de un finisaj cu o textura speciala, solida si placuta la atingere. |
![]() |
|
Lucreaza Eficient Utilizatorii din domeniul de afaceri sau al organizatiilor administrative necesita un nivel mai ridicat de productivitate si eficienta. Modelele din seriile ASUSPRO P2420L & P2520L ofera un nivel foarte ridicat de productivitate in utilizare. Fiecare este insotit de o baterie interschimbabila, ce permite prelungirea autonomiei sau depanare foarte rapida, si ambele serii suporta 4 port-uri USB – trei USB 3.0 si un port USB 2.0. |
|
USB 3.0 si USB Charger+ asigura transferuri de date ultra-rapide si alimenteaza foarte rapid dispozitivele portabile Notebook-urile sunt echipate cu o interfata USB 3.0 ultra-rapida de ultima generatie, asigurand transferul de date la cele mai ridicate viteze disponibile, de 10 mai bune decat cele oferite de interfetele USB 2.0. Solutia software exclusiva ASUS USB Charger+ alimenteaza cu usurinta telefoanele inteligente, player-ele multimedia si alte dispozitive portabile chiar si atunci cand laptop-urile sunt oprite sau se afla in modul asteptare/hibernare, timpul de reincarcare al bateriilor acestora fiind redus semnificativ. |
|
Baterie interschimbabila si sistem de alertare inteligent pentru conectorul de alimentare Bateria interschimbabila poate fi inlocuita cu o versiune disponibila optional, ce ofera o autonomie extinsa, iar adaugarea unei baterii externe poate chiar dubla durata de viata a bateriei. De asemenea, bateriile pot fi inlocuite cu usurinta, atunci cand este cazul. In cazul in care adaptorul de alimentare nu este conectat in mod corect la laptop, conectorul inteligent integrat sistemelor din Seria P va genera o alerta, prevenind intreruperea brusca a alimentarii si orice intarziere a lucrului. |
|
Usurinta in administrare ASUS Business Manager (ABM) este o solutie foarte simpla si intuitiva de administrare si securitate, proiectata in mod special pentru companiile de dimensiuni mici ce nu beneficiaza de un departament IT dedicat. Pentru securitate suplimentara, Chip-ul de Securitate TPM incorporat ofera protectie excelenta la nivel hardware. Sistemele din aceasta familie includ si un cititor de amprente, pentru un nivel superior de securitate al accesului. Acesta utilizeaza senzori ce sunt afectati intr-o foarte mica masura de conditia pielii – uscata, batatorita, murdara, sau uleioasa. |
![]() |
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Model procesor: | 5200U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie procesor: | 22 nm |
| Frecventa procesor: | 2200 MHz |
| TurboBoost: | 2700 MHz |
| Memorie Cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | LCD LED |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | Anti-Glare |
| Memorie RAM: | 4 GB |
|---|---|
| Tip memorie: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Memorie maxima: | 16 GB |
| Nr sloturi/sloturi ocupate: | 2/1 |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 500 GB |
| Viteza de rotatie HDD: | 7200 rpm |
| Interfata: | SATA |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce |
| Model placa video: | 920M |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Caracteristici speciale video: | Tehnologie NVIDIA Optimus |
| Audio: |
Difuzoare stereo Microfon integrat |
|---|---|
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD |
| Camera web: | VGA |
| VGA: | 1 |
|---|---|
| Microfon: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 3 |
| Iesire audio: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps, Wireless |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | v4.0 |

© 2005-2026 Hamster.md
















