Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Asus X555LJ-XX741D
Oferte fierbinți
Procesoarele Intel® Core™ din a cincea generatie - Broadwell inglobeaza un nou standard de performanta si versatilitate, fiind potrivite pentru cel mai aglomerat si rapid stil de viata. Procesoarele Intel® Core ™ i3, i5, si i7 permit un nou val de inovatii cu caracteristici precum: scanarea 3D, control al gesturilor, si comenzi vocale. Pentru companii, procesoarele Intel® Core™ vPro™ sunt concepute pentru a satisface nevoile de mobilitate si de securitate ale afacerii dumneavoastra, avand capacitatea de a se andoca wireless.
SERIA X ASUS
Design clasic. Culori expresive
Design clasic. Culori expresive

Frumusete incredibila
Proiectat pentru multitasking si divertisment, laptopul Asus X555LJ din seria X este un notebook practic pentru toti utilizatorii. Cu un design elegant, avand un finisaj in cercuri concentrice, seria X adauga o nota de rafinament si eleganta.Profilul sau este cu 5% mai subtire decat seria anterioara, gazduind un touchpad mare cu control intuitiv multi-point, mai multe porturi USB 3.0 pentru transfer rapid de date si tehnologia IceCool pentru a mentine palm rest-ul rece.

Performanta
ASUS Seria X reinventeaza experienta de calcul de zi cu zi. Fie ca il folositi pentru munca sau pentru distractie, acest notebook este ideal atat pentru calcul productiv cat si pentru divertisment.Dispune de un procesor Intel® Core™ i3 si de o placa grafica dedicata nVidia GeForce 920M, functia Instant ON care trezeste computerul din modul Sleep in doua secunde si USB 3.0 pentru o viteza de transfer de 10 ori mai mare. ASUS Seria X va ofera tot ce aveti nevoie pentru multitasking si experienta multimedia.
Sunet incredibil
Sunet precis si foarte clar, pentru o experienta cinematica completa.

Touchpad deosebit de precis
Sistemele din Seria X dispun de touchpad-urile de dimensiuni mari, echipate cu tehnologie Smart Gesture, ofera un nivel ridicat de precizie si viteza de raspuns, pentru o experienta de utilizare superioara. Tastatura ergonomica, fabricata dintr-o singura bucata, a fost creata pentru a-ti oferi cea mai confortabila experienta de utilizare.| Tip procesor: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Model procesor: | 4005U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie procesor: | 22 nm |
| Frecventa procesor: | 1700 MHz |
| Memorie Cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | HD |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | Glare |
| Memorie RAM: | 4 GB |
|---|
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 500 GB |
| Viteza de rotatie HDD: | 5400 rpm |
| Interfata: | SATA |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce |
| Model placa video: | GT 920M |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Audio: |
Difuzoare stereo Microfon integrat |
|---|---|
| Tehnologie: | Sonic Master |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD |
| Camera web: | Da |
| VGA: | 1 |
|---|---|
| RJ-45: | 1 |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.0: | 2 |
| Iesire audio: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Baterie: | Li-ion 2 celule |
|---|
| Utilizare: | Acasa/Birou |
|---|
| Tastatura numerica: | Da |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 2.3 Kg |
| Dimensiuni: | 38.2 x 25.6 x 2.58 cm |
| Garantie: | 24 luni |
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|











