Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Ultrabook DELL XPS 13
Oferte fierbinți

|
Frapant de subtire si de usor Cel mai compact Ultrabook™ de 13 inchi are un afisaj de 13,3 inchi intr-o structura similara cu cea a unui laptop de 11 inchi. De asemenea, este foarte subtire si, avand o grosime de numai 6 – 18 mm si o greutate de sub 3 lb1, il puteti lua cu dvs. oriunde in conditii de comoditate. |
![]() |
![]() |
Constructie de inalta calitate Sistemul XPS 13 are sticla Corning® Gorilla® NBT™ rezistenta la zgarieturi (optional). Sasiul este construit din aluminiu prelucrat taiat cu precizie dintr-o singura bucata, ca sa fie robust. Baza din fibra de carbon este rezistenta si subtire ca aluminiul, dar mai rece la atingere. |
|
Tastatura versatile Tastatura de dimensiune standard cu retroiluminare va permite sa tastati usor in conditii de lumina slaba |
![]() |
|
O priveliste de admirat si de atins
|
![]() |
|
Va puteti baza pe claritatea impresionanta a afisajului de 13,3 inchi cu rezolutie Full HD (1080p), care are de doua ori mai multi pixeli decat rezolutia standard HD (720p), pentru o vizualizare mai clara. Beneficiati de o colaborare usoara din orice punct de vedere datorita unghiurilor largi de vizualizare, de 178 °. Vizualizarea este la fel de intensa si afara, ca si inauntru, datorita luminozitatii de 350 de niti, pentru o iluminare cu 75 % mai buna decat cea oferita de un ecran de 200 de niti. Faceti upgrade la un ecran tactil optional pentru a va indeplini sarcinile lovind usor cu degetul, glisand, defiland sau apropiind degetele. Comutati intre aplicatii, butoane si mai multe ferestre pentru o colborare usoara. Mariti zonele de interes.
|
![]() |
Performanta accelerata
|
|
Interactionati natural cu PC-ul dvs.
|
![]() |
|
Controlati vocal sistemul XPS 13 cu Dragon Assistant, beneficiind de libertatea si flexibilitatea controlarii laptopului prin tehnologia de recunoastere a vocii. Cautati pe web, publicati actualizarile la retelele de socializare, verificati e-mailul si faceti multe altele prin intermediul vocii. |
Ecran
| Tip ecran | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Dimensiune ecran (inch) | 13.3 |
| Format | Full HD |
| Alte caracteristici display | WLED Gorilla Glass Touch Screen |
Procesor
| Tip procesor | Intel® Core™ i5 |
| Producator procesor | Intel® |
| Model procesor | 4210U |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.7 |
| Frecventa maxima (GHz) | 2.7 |
| Cache (MB) | 3 |
| Tehnologie | 22 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® HD Graphics 4400 |
Memorie RAM
| Capacitate RAM (GB) | 8 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa (MHz) | 1600 |
| On board | 8 GB |
Unitate stocare
| Tip unitate stocare | SSD |
| Capacitate stocare (GB) | 128 |
Placa video
| Procesor placa video | Intel® HD Graphics 4400 |
| Tip placa video | Integrata |
Multimedia
| Difuzoare | Stereo (2 x 1.5W) |
| Tehnologie audio | Waves MaxxAudio® Pro |
| Microfon | Da |
| Webcam | HD 720p |
Comunicatii
| Wi-Fi | Intel Dual Band Wireless-AC 7260 |
| Bluetooth | v4.0 |
Porturi
| USB 3.0 | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| mini DisplayPort | 1 |
| Iesire audio | 1 |
Alimentare
| Baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 (56 W/Hr) |
| Autonomie baterie (ore) | Pana la 8 (in functie de configuratie si de modul de utilizare) |
Software
| Sistem de operare | Windows 8.1 |
| Biti | 64 |
Informatii suplimentare
| Tastatura iluminata | Da |
| Facilitati | Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple; Tastatura spillproof |
| Accesorii incluse | Manual de utilizare, Incarcator |
| Carcasa | Aluminiu prelucrat cu argint; Baza compozita din fibra de carbon; Suport din magneziu pentru maini, acoperit cu vopsea placuta la atingere |
Garantie
| Garantie de conformitate | 2 ani |
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 31.6 x 20.5 x 0.6/1.8 |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate (kg) | 1.37 |
















