Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Bosch SMS69P08EU
Oferte fierbinți
|
ActiveWater 60 cu A++: protejeaza mediul inconjurator si bugetul tau datorita eficientei energetice ridicate. A++: foarte economica in utilizare datorita eficientei energetice ridicate. Sistem de cosuri VarioFlexPro si sertar Vario Pro - vizibil mai multa flexibilitate si grad de incarcare sporit. VarioSpeed Plus: economie de timp, cu pana la de trei ori mai rapid, cu rezultate optime la spalare si uscare. SuperSilence: foarte silentiosa in functionare cu doar 44 dB. Optiune HygienePlus: clatire la temperaturi mai mari pentru performanta maxima in curatare.
|
|
Temporizator de intarziere electronic
|
|
Schimbator de caldura |
|
Optiune IntensiveZone |
|
LoadSensor |
|
Optiunea HygienePlus |
|
AquaSensor |
|
Sistem de protectie a paharelor: grija deosebita pentru paharele fragile.
|
|
|
| Capacitate (seturi): | 14 |
|---|---|
| Clasa de eficienta la uscare: | A |
| Clasa de eficienta energetica: | A++ |
| Tip afisaj: | LCD |
| Control: | Electronic |
| Numar de programe: | 6 |
| Program intensiv: | 70°C |
|---|---|
| Protectie inundatie: | Da |
| Program prespalare: | Da |
| Program rapid: | Da |
| Program auto: | 45-65°C |
| Program bio/eco: | 50°C |
| Alte functii si programe: |
Program de functionare pe timp de noapte 50 4 functii speciale: IntensiveZone, VarioSpeed Plus, HygienePlus, Uscare intensiva |
| Nivele de temperatura: | 4 |
|---|---|
| Alte tehnologii: |
EcoSilence Drive - motor cu tehnologie brushless (BLDC) Detergent Automation DosageAssist - asistare dozaj detergent Aqua Sensor - detectarea gradului de murdarie a veselei si ajustarea automata a duratei de spalare, consumului de apa si temperaturii Senzor de incarcare Sistem de protectie a paharelor Circuit electronic de regenerare a sarii de dedurizare Sistem de spalare cu schimbator de caldura (Heat exchanger) ActiveWater hydraulic system Tehnica de spalare cu alternare Functie de blocare a panoului de control Servomecanism de inchidere Usa inox cu tratament Anti-Amprenta |
| Afisare timp spalare ramas: | Da |
|---|---|
| Programare intarziata: | 1-24 ore |
| Indicator sare: | Da |
| Altele: |
Indicator de desfasurare a programului Indicator electronic al nivelului de umplere: Solutie de clatire |
| Cos reglabil pe inaltime: | Da, cu sistem Rackmatic in 3 trepte |
|---|---|
| Suport pahare: | Da |
| Alte accesorii: |
Sertar VarioPro Cos superior VarioFlexPro cu marcaje rosii de utilizare Cosuri silver XXL cu maner pentru extragere usoara 6 suporturi pliabile pentru farfurii in sertarul superior 2 suporturi pentru cesti in cosul superior Compartimentare flexibila a spatiului din sertarul inferior (6x) 2 suporturi pentru cesti in sertarul inferior 5 nivele de pulverizare a apei; Filtru cu autocuratare si suprafata tripla |
| Consum de apa (l/ciclu): | 7-18 l (programul Auto 45-65°C) |
|---|---|
| Consum energetic in program Eco: | 0.93 kwh |
| Consum de apa in program eco: | 9.5 l |
| Consum anual de apa: | 2660 l |
| Consum anual de energie: | 266 kwh |
| Nivel de zgomot dB(A): | 44 |
|---|---|
| Culoare: | Inox |
| Greutate: | 53 kg |
| Latime (cm): | 60 |
| Dimensiuni (I x L x A) cm: | 84.5 x 60 x 60 |
| Garantie: | 24 luni |












