Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Sony 55W756CS
Android Disclaimer
Pentru utilizarea acestui televizor trebuie sa acceptati Termenii si conditiile si Politica de confidentialitate Google. Vizitati http://www.google.com/policies/terms/,http://www.google.com/policies/privacy/.
NetFlix Disclaimer:
Disponibilitatea serviciilor Netflix 4K Ultra HD depinde de tipul de abonament Netflix, serviciul de internet, posibilitatile produsului si continut.
HDD Rec:
Aceasta caracteristica va fi disponibila printr-o actualizare de firmware.
Twin Tuner:
Aceasta caracteristica va fi disponibila printr-o actualizare de firmware.
|
Un lux esential, subtire si elegant Adaugati valoare experientei de vizionare cu o calitate senzationala Full HD a imaginii si un design extrem de subtire. Bucurati-va de o experienta TV mai inteligenta, cu acces usor si intuitiv la o lume fascinanta de aplicatii, jocuri, filme, clipuri video de pe Internet si multe altele.
|
|
Redescoperiti fiecare detaliu Detalii uimitoare indiferent ce vizionati
Fiecare pixel este imbunatatit splendid cu tehnologia puternica de procesare a imaginii de la Sony. Parti individuale ale fiecarei scene sunt analizate si
|
Miscare mai fluida si mai naturala Indiferent ce vizionati, va veti bucura de o afisare extrem de cursiva a secventelor de actiune cu miscare rapida cu tehnologia Motionflow XR. |
|
BRAVIA® face cunostinta cu Android TV™
Televizorul dvs. inteligent tocmai a devenit mai inteligent. Ganditi-va la experientele pe care le apreciati pe smartphone sau tableta. Acum sunt mai bogate si
|
|
Descoperiti televizorul adaptat la stilul dvs. de viata
Pregatiti-va pentru divertismentul care va va schimba viata de zi cu zi. Vedeti usor continutul de pe smartphone pe ecran cu Google cast™, obtineti raspunsuri
|
|
Vedeti totul pe televizorul dvs. Partajati in mod wireless fotografii, clipuri video si multe altele intr-o clipa cu NFC si conectivitatea MHL.
|
|
|
|
Conectati prin NFC Oglinditi in sistem wireless dispozitivul mobil Xperia™ pe televizorul BRAVIA® cu conectarea printr-o atingere prin NFC.
|
Fotografii si clipuri video de pe smartphone Fotografiile si clipurile video de pe smartphone pot fi afisate la calitate Full HD, datorita conectivitatii MHL. |
Vizionare optimizata cu TV SideView
Gasiti, inregistrati si discutati despre emisiunile TV preferate utilizand SideView. Aceasta aplicatie inteligenta va permite sa controlati televizorul si sa |
Inregistrare pe HDD prin USB
Transformati-va televizorul intr-un recorder video digital. Stocati emisiunile preferate pe o unitate hard disk externa cu USB pentru a va bucura de ele oricand |
Creat pentru auditie
Experienta de auditie poate fi la fel de realista ca cea de vizionare. ClearAudio+ regleaza fin sunetul televizorului pentru o experienta captivanta si |
|
Bucurati-va de mai multe detalii indiferent de ceea ce ascultati. DSEE este o combinatie de tehnologii audio care functioneaza impreuna pentru a oferi constant un sunet clar si bogat.
|
S-Force Front proceseaza semnalele audio pentru o experienta de auditie captivanta. Procesarea directa multicanal asigura un sunet surround clar la 360°. |
Clear Phase regleaza fin raspunsul in frecventa al boxelor televizorului pentru reproducerea mai cursiva si mai echilibrata a tuturor frecventelor - sunete |
Diagonala reala este cea afisata in inch. Diagonala in cm a fost obtinuta prin aproximarea transformarii din inch in cm.
| Tip: | LED |
|---|---|
| Smart TV: | Smart TV |
| Tehnologii: | Android |
| Tip ecran: | Plat |
| Sistem audio: | 2.0 |
|---|---|
| Iesire sunet (rms): | 2 x 10 X |
| Caracteristici superioare sunet: |
Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby Pulse Boxa Clear Phase |
| Diagonala ecran: | 139 cm |
|---|---|
| Calitate imagine: | Full HD |
| Rezolutie: | 1920x1080 |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 grade |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Tip display: | LED |
| Caracteristici superioare imagine: |
X-Reality PRO Advanced Contrast Enhancer (ACE) Motionflow XR 800 Hz 24p True Cinema CineMotion Mod Film Cinema Drive |
| Tuner digital: |
DVB-T/T2 DVB-C |
|---|---|
| Redare video: | Da |
| Intrare antena: | Da |
| Player multimedia integrat: | Da |
|---|
| Conexiuni: | Bluetooth, Iesire audio digitala, Iesire subwoofer, Intrare audio, RF In |
|---|---|
| Porturi HDMI: | 4 |
| Intrari component: | 1 |
| Intrare video composite: | 1 |
| Intrare usb 2.0: | 2 |
| Slot pentru card PCMCIA: | 1 |
| Minijack casti: | 1 |
| Iesire audio rca: | 1 |
| Intrari scart (rgb): | 1 |
| Conexiune retea: |
RJ-45 Wireless |
| Putere consumata: | 75.0 W |
|---|---|
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 17 Kg |
| Dimensiuni (w x h x d ) fara stand: | 123 x 61 x 715 mm |
| Dimensiuni (w x h x d) cu stand: | 123 x 210 x 753 mm |
| Caracteristici speciale: |
Ghid electronic de programe (EPG) Temporizator de oprire/pornire BRAVIA Sync Picture and Picture (PAP) Control parental Redare de pe USB Inregistrare pe HDD prin USB Afisaj in mai multe limbi i-Manual Afisaj pe ecran pentru intrare ext. |
| Accesorii incluse: |
Adaptor de alimentare c.a. Baterii (R03) Cablu de alimentare c.a. Ghid de configurare rapida/CUE suplimentar (GA) Instructiuni de operare Stativ de masa (separat, necesita asamblare) Telecomanda (RMT-TX100D) Suruburi |
| Garantie: | 24 luni |












