Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Philips 55PUS8700/12
Oferte fierbinți
|
Android TV: o experienta TV mai rapida, mai personala |
|
Philips Android TV Cu Android pe Smart TV-ul tau te vei bucura de o interfata mai prietenoasa si de mai multa viteza. Ai acces la continut nelimitat: de la Google Play la aplicatiile preferate sau la browersul Google Chrome.
|
|
Quad Core + Android Procesorul Philips Quad Core ofera toata puterea de care Android are nevoie. Cu Android pe TV vei folosi aplicatii, vei naviga si te vei juca bucurandu-te de cea mai rapida si mai fluenta interactiune.
|
|
Telecomanda inteligenta Controleaza-ti AndroidTV -ul intr-un mod mai inteligent. Cu noua telecomanda inteligenta Philips poti sa navighezi mult mai rapid prin meniuri si aplicatii. Swipe Touchpad, cursor activat de atingerea butonului OK, senzor giroscopic, tastatura full QWERTY pe spate. Aceasta telecomanda are tot ce iti doresti. Chiar si microfon pentru comenzi vocale.
|
|
Google Voice Search Comunicarea cu TV-ul nu a fost niciodata mai simpla si mai distractiva. Apasa butonul de voce de pe telecomanda si Google Voice Search o sa fie activat. Cauta prin aplicatii sau pe internet vorbind in microfonul de pe telecomanda. Cu adevarat o experienta Smart pentru tine.
|
|
|
Diagonala reala este cea afisata in inch. Diagonala in cm a fost obtinuta prin aproximarea transformarii din inch in cm.
| Tip: | LED |
|---|---|
| Smart TV: | Smart TV 3D |
| Tehnologii: | Ambilight, Android |
| Tehnologie 3D: | Activa |
| Tip ecran: | Curbat |
| Iesire sunet (rms): | 50 W |
|---|---|
| Caracteristici superioare sunet: |
Clear Sound DTS Studio Sound Smart Sound Triple Surround |
| Diagonala ecran: | 139 cm |
|---|---|
| Calitate imagine: | Ultra HD / 4K |
| Rezolutie: | 3840 x 2160 |
| Luminozitate: | 400 cd/mp |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Caracteristici superioare imagine: |
Pixel Precise Ultra HD Perfect Natural Motion Perfect Motion Rate 1400 Hz Micro Dimming Pro Ultra Resolution |
| Tuner digital: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
|---|
| Player multimedia integrat: | Da |
|---|
| Conexiuni: | Slot CI+ |
|---|---|
| Iesire audio digitala (optica): | 1 |
| Porturi HDMI: | 4 |
| Intrare usb 2.0: | 3 |
| Minijack casti: | 1 |
| Intrari scart (rgb): | 1 |
| Conexiune retea: |
Wi-Fi Integrat RJ-45 |
| Putere consumata: | 122 W |
|---|---|
| Greutate: | 22 Kg |
| Dimensiuni (w x h x d) cu stand: | 1319 x 790 x 230 mm |
| Caracteristici speciale: |
Memorie interna 16 GB MultiRoom Client and Server Wi-fi Miracast Certified HbbTV Procesor Quad Core Audio Return Channel Remote control pass-through Twin Tuner EPG 8 zile TeleText 1000 pagini |
| Accesorii incluse: |
2 perechi de ochelari 3D Activi Telecomanda |
| Garantie: | 24 luni |












