Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LG 60UF850V
Rezolutie 4K
Rezolutia ULTRA HD este de 4 ori mai mare decat rezolutia Full HD, oferind claritate perfecta si detalii profunde care uimesc, chiar si atunci cand sunt privite de indeaproape.

4K Upscaler
Te vei bucura de rezolutia 4K in mai multe moduri decat pana acum. 4K Upscaler imbunatateste detaliile din transmisiuni, filme si evenimente sportive, oferind astfel o imagine excelenta.

4K 3D+
Cel mai confortabil sistem 3D din lume este, de asemenea, cel care ofera cea mai buna claritate 3D la rezolutie 4K. Dispunand de o rezolutie de 4 ori mai mare, imaginile 3D sunt splendide, fiind mai realiste decat oricand.

Ultra Slim
Acum te poti bucura de un ecran 4K mai mare, dar si mai subtire. In sfarsit, imaginea 4K se regaseste intr-un televizor care poate fi integrat cu usurinta in decorul interior al casei.

Cinema Screen
Cinema Screen reprezinta designul televizorului care contribuie la realizarea unei experiente cinematografice chiar la tine acasa. Te poti bucura de o experienta captivanta de vizualizare datorita ramei de dimensiuni minime.

Sistem audio calibrat de harman.kardon
Sunetul premium atinge un nou nivel de calitate datorita calibrarii harman/kardon, care ofera o experienta de sunet la fel de captivanta ca si cea vizuala.

ULTRA Surround
ULTRA Surround ofera o experienta de sunet superioara care te va invalui din toate directiile. Acesta imbogateste experienta de vizualizare 4K.

webOS 2.0
LG webOS TV este conceput pentru a fi cat mai placut si usor de utilizat. Astfel, tot ce iti mai ramane de facut este sa te relaxezi in timp ce webOS 2.0 creeaza cea mai accesibila experienta TV.

Launcher
Poti comuta intre orice aplicatie, transmisiune, serviciu VoD sau periferice conectate fara a fi nevoie sa navighezi catre un home screen. Gasesti instant orice sursa de divertisment direct din Launcher.

SmartShare
Acceseaza instant continutul tau preferat si navigheaza cu usurinta cu ajutorul centrului de divertisment Smart Share. Descopera o multitudine de noi metode de a distribui continutul aflat pe device-urile tale inteligente pe ecranul televizorului pentru prieteni si familie.
Magic Remote
Acum ai mai mult control asupra surselor tale de divertisment cu ajutorul Magic Remote. Controlul asupra televizorului este la fel de usor precum utilizarea unui mouse. Petrece mai putin timp cautand si mai mult timp vizionand.

4K 60P HEVC
HEVC permite rularea fisierelor video 4K la 60 de cadre pe secunda, oferind imagini in miscare clare. Acum te poti bucura de continut la calitate 4K prin streaming de pe Internet sau USB fara a fi necesar alt dispozitiv.

HDMI
HDMI permite si transmisia continutului de calitate prin intermediul dispozitivelor externe.

Tehnologie
| Tip: | LED |
|---|---|
| Smart TV: | Smart TV 3D |
| Tehnologii: | webOS 2.0 |
| Tehnologie 3D: | Pasiva |
| Tip ecran: | Plat |
Audio
| Sistem audio: | 2.0 |
|---|---|
| Iesire sunet (rms): | 2 x 10 W |
| Caracteristici superioare sunet: |
DTS Dolby Digital ULTRA Surround Sound Designed by Harman Kardon 3D Sound Zooming Clear Voice II Smart Sound Mode Wireless Sound Sync Optical Sound Sync |
Video
| Diagonala ecran: | 151 cm |
|---|---|
| Calitate imagine: | Ultra HD / 4K |
| Rezolutie: | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Tip display: | LED |
| Conversie 2d -> 3d: | Da |
| Caracteristici superioare imagine: |
Mod de vizualizare: Vivid, Standard, Eco, Cinema,Sport/Soccer, Game, Expert 1, Expert 2 Tru ULTRA HD Engine Triple XD Engine ULTRA Luminance Tru Black Control 4K Upsacaler Contents Optimizer Dynamic Scanning Active Noise Reduction |
Tuner/receptie/transmisie
| Tuner digital: | DVB-T2/C/S2 |
|---|---|
| Redare video: | Da |
| Intrare antena: | Da |
Caracteristici speciale
| Player multimedia integrat: | Da |
|---|
Conectori
| Conexiuni: | Slot CI+ |
|---|---|
| Iesire audio digitala (optica): | 1 |
| Porturi HDMI: | 3 |
| Intrari component: | 1 |
| Intrare video composite: | 1 |
| Intrare usb 2.0: | 3 |
| Conexiune retea: |
RJ-45 Wireless |
Caracteristici generale
| Culoare: | Negru |
|---|---|
| Greutate: | 25.4 Kg |
| Dimensiuni (w x h x d ) fara stand: | 1342.6 x 788 x 51 mm |
| Dimensiuni (w x h x d) cu stand: | 1342.6 x 840.3 x 276.1 mm |
| Caracteristici speciale: |
Full Web Browser Apps & Games Premium DLNA WiDi DVR Ready (digital) WiFi Direct Miracast |
| Accesorii incluse: | Magic Remote 2015 |
| Garantie: | 24 luni |






