Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Philips 49PUS7100/12
Tehnologie
| Tip: | LED |
|---|---|
| Smart TV: | Smart TV 3D |
| Tehnologii: | Ambilight, Android |
| Tehnologie 3D: | Pasiva |
| Tip ecran: | Plat |
Audio
| Iesire sunet (rms): | 20 W |
|---|---|
| Caracteristici superioare sunet: |
DTS Premium sound Clear Sound Smart Sound Triple Surround |
Video
| Diagonala ecran: | 123 cm |
|---|---|
| Calitate imagine: | Ultra HD / 4K |
| Rezolutie: | 3840 x 2160 |
| Luminozitate: | 400 cd/mp |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Conversie 2d -> 3d: | Da |
| Caracteristici superioare imagine: |
Pixel Precise Ultra HD Perfect Natural Motion 800 Hz Perfect Motion Rate Micro Dimming Pro Ultra Resolution |
Tuner/receptie/transmisie
| Tuner digital: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
|---|
Caracteristici speciale
| Player multimedia integrat: | Da |
|---|
Conectori
| Conexiuni: | HDMI, SCART, Slot CI+ |
|---|---|
| Iesire audio digitala (optica): | 1 |
| Porturi HDMI: | 4 |
| Intrare usb 2.0: | 3 |
| Minijack casti: | 1 |
| Intrari scart (rgb): | 1 |
| Conexiune retea: |
Wi-Fi Integrat RJ-45 |
Caracteristici generale
| Putere consumata: | 75 W |
|---|---|
| Greutate: | 13.9 Kg |
| Dimensiuni (w x h x d ) fara stand: | 1103 x 639 x 37 mm |
| Dimensiuni (w x h x d) cu stand: | 1103 x 639 x 37 mm |
| Caracteristici speciale: |
Ambilight 2 Ambilight for 3D Ambilight motion Lounge mode Wall Distance Adaptive Wall colour adaptive Built in Ambilight+hue Memorie 16 GB MultiRoom Client and Server Wi-fi Miracast Certified Auto detect Philips devices Device connection wizard Network installation wizard Settings assistant wizard One-stop Smart Menu button Quad Core WiFi Direct Audio Return Channel Remote control pass-through System audio control System standby One touch play HDCP 2.2 EPG 8 zile TeleText 1000 pagini |
| Accesorii incluse: |
Telecomanda 4 perechi de ochelari 3D pasivi |
| Garantie: | 24 luni |




