Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Oferte fierbinți
| Особенности | |
|---|---|
| Тип | смартфон |
| Стандарт | GSM 850/900/1800/1900; HSDPA; LTE |
| Операционная система | Android |
| Версия | 4.4 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 400 |
| Количество ядер | 4 |
| Частота | 1200 МГц |
| Оперативная память | 1024 МБ |
| Флэш-память | 8192 МБ |
| Поддержка флеш-карт | microSD (Transflash) |
| Корпус | |
| Тип | классический |
| Цвет | белый ; серый ; синий ; оранжевый |
| Устройства ввода | сенсорный экран |
| Экран | |
| Технология | TFT |
| Диагональ | 5 " |
| Разрешение | 1280 x 720 |
| Плотность пикселей | 294 ppi |
| Цветопередача | 16 млн. цветов |
| Тип экрана | сенсорный ; емкостной |
| Звонок и органайзер | |
| Поддержка аудио форматов | MP3 ; AAC ; MIDI ; WAV ; AMR ; OGG |
| Функции вызова | вибровызов |
| Передача данных | |
| Коммуникации | GPRS ; E-mail ; Bluetooth v4.0 ; Wi-Fi 802.11a/b/g/n |
| Дополнительные возможности | EDGE ; HSDPA ; HSUPA |
| Навигация | A-GPS ; ГЛОНАСС |
| Цифровая камера | |
| Фотокамера | 8 млн. пикс. |
| Разрешение видеозаписи | 1920 x 1080 |
| Особенности | вспышка ; автофокус |
| Формат изображения | BMP ; GIF ; PNG ; H.263 ; H.264 ; JPEG ; MPEG-4 |
| Камера для видео телефонии | 5 млн. пикс. |
| Питание | |
| Технология | ионно-литиевая (Li-Ion) |
| Габариты и вес | |
| Ширина | 72.7 мм |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 9.6 мм |
| Вес | 162 гр. |
| Дополнительно | |
| Интерфейсы | аудио выход/наушники - mini phone stereo 3.5 mm ; MicroUSB |
| Дополнительные функции | Java ; запись видео ; Html-клиент |



